zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 26 lutego 2024

Sulphur Aeon prezentuje "Seven Crowns and Seven Seals"

10.10.2023 20:43  autor: Verghityax, źródło: Van Records

Grający mieszankę black i death metalu Sulphur Aeon udostępnił "Seven Crowns and Seven Seals", tytułowy utwór z nadchodzącego longplaya studyjnego. Płyta trafi do sprzedaży 13 października 2023 roku, pod egidą Van Records.

Na "Seven Crowns and Seven Seals" znajdzie się siedem kompozycji, które zespół zarejestrował w "Q7 Studios" i "Feire Records Studio". Produkcją i miksami zajęli się Michael Zech i Simon Werner. Za mastering odpowiada V. Santura z Triptykon. Okładkę przygotował Paolo Girardi.

Lista utworów:

1. Sombre Tidings
2. Hammer from the Howling Void
3. Usurper of the Earth and Sea
4. The Yearning Abyss Devours Us
5. Arcane Cambrian Sorcery
6. Seven Crowns and Seven Seals
7. Beneath the Ziqqurats

Sulphur Aeon powstał w 2010 roku w niemieckiej miejscowości Waltrop. Od początku grupie przewodzą basista i gitarzysta T. oraz wokalista M. Jeszcze w tym samym roku światło dzienne ujrzała debiutancka demówka zespołu, pt. "Sulphur Psalms". Wkrótce potem formacja związała się z Imperium Productions, pod której szyldem ukazała się EP-ka "Deep Deep Down They Sleep" i dwa longplaye: "Swallowed by the Ocean's Tide" i "Gateway to the Antisphere". Kolejny album, pt. "The Scythe of Cosmic Chaos", miał już swoją premierę za sprawą Van Records.

Tagi: Sulphur Aeon
Komentarze
Dodaj komentarz »