zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 4 grudnia 2023

"FOAD Fest" w Krakowie odwołany

30.10.2023 09:54  autor: Verghityax, źródło: profil FOAD Concept na Facebooku

Organizator czwartej edycji "FOAD Fest" poinformował, że wydarzenie nie dojdzie do skutku. Festiwal miał się odbyć w dniach 17 i 18 listopada 2023 roku w krakowskim "Hype Parku". Na liście potwierdzonych zespołów znajdowały się Yoth Iria, Hell Militia, Dead Congregation, Fyrnask, Zmyrna, Pandemonium, Cień, Xalpen, Embrional, Altars Ablaze, Sznur i Hellfuck.

W oświadczeniu organizatora czytamy: "Sami jeszcze nie do końca w to wierzymy, ale tegoroczna edycja festiwalu, mozolnie planowana i skrupulatnie przygotowywana przez długie miesiące, jednak nie dojdzie do skutku. Spowodowane jest to faktem, że część obowiązków związanych z organizacją i bookingiem nie została dopełniona na poziomie, którego wymaga format i renoma tej imprezy.

Mimo że wymienione aktywności nie były prowadzone przez osoby bezpośrednio związane z FOAD Concept i nie mieliśmy na nie praktycznie żadnego wpływu, nie pozostaje nam nic innego, jak przeprosić tych, którzy ostrzyli sobie zęby, żeby zobaczyć ogłoszone kapele. Robiliśmy absolutnie wszystko, co w naszej mocy, aby wybrnąć z tej sytuacji i doprowadzić do tego, żeby 'F.O.A.D. Fest, vol. IV' się jednak odbył, ale ostatecznie polegliśmy i podjęliśmy najtrudniejszą z decyzji - tę o jego odwołaniu.

Osoby, które kupiły w przedsprzedaży karnety oraz bilety jednodniowe mogą je zwracać przez stronę bit.ly/BiletomatLHS, bądź kontaktować się z Left Hand Sounds.

Do zobaczenia za rok!".

Komentarze
Dodaj komentarz »
re: "FOAD Fest" w Krakowie odwołany
Sołtys (gość, IP: 5.173.139.*), 2023-10-30 15:11:11 | odpowiedz | zgłoś
Słaby news. Nie planowałem się wybrać ale skład ładny.
re: "FOAD Fest" w Krakowie odwołany
Verghityax (wyślij pw), 2023-10-31 09:10:35 | odpowiedz | zgłoś
Ja akurat zamierzałem się wybrać, bo skład bardzo fajny. Szkoda, że nie pykło.