zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 24 kwietnia 2024

Lutowe koncerty Ulcer i Sacrofuck

6.01.2024 15:23  autor: Verghityax, źródło: profil Ulcer na Facebooku

Formacje Ulcer i Sacrofuck zapowiedziały trzy koncerty, pod szyldem "Trail of Soul's Blood Tour". Odbędą się one 9 lutego w Lublinie, 10 lutego w Krakowie i 11 lutego w Chorzowie. W poszczególnych miastach skład uzupełnią Abominated, Enterchrist, Czort i Ragehammer.

Deathmetalowy Ulcer nadal ogrywa swój czwarty longplay studyjny, zatytułowany "Dead Souls Cathedral". Premiera płyty odbyła się 18 maja 2021 roku, pod banderą Defense Records. Na "Dead Souls Cathedral" znalazło się dziewięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Wesoła24 Studio" w Lublinie. Okładkę przygotował Arkadiusz Szymanek.

Ulcer powstał w 2006 roku w Lublinie. Obecnie grupę tworzy pięciu muzyków, udzielających się również w Abusiveness i Deivos.

Deathmetalowy Sacrofuck zapowiedział premierę swojego drugiego longplaya studyjnego, pt. "Święta krew". Wydawnictwo trafi do sprzedaży 26 stycznia 2024 roku, pod egidą Godz Ov War Productions. Na zawartość "Świętej krwi" złoży się dziesięć kompozycji. Partie gitarowe zarejestrowano w studio "U Dudzika", z kolei ścieżki wokalne i perkusyjne powstały w "Sunstorm Studio". Miksy i mastering wykonano w "Sinquest Sound". Za projekt okładki odpowiada Inverted Art.

Sacrofuck powstał w 2006 roku w Warszawie, pięć lat później wydał swoje debiutanckie demo. 31 sierpnia 2019 roku nakładem Putrid Cult ukazał się pierwszy longplay studyjny grupy, zatytułowany "Ekstaza upodlenia". Grupie od początku przewodzi Paplakathor na wokalu.

9.02 - Lublin, "Kultowa" (+ Abominated i Enterchrist)
Bilety: 50 zł

10.02 - Kraków, "Garage Pub" (+ Enterchrist i Czort)
Bilety: 60 zł

11.02 - Chorzów, "Leśniczówka" (+ Czort i Ragehammer)
Bilety: 70 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »