zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 22 kwietnia 2024

"Nie pamiętam siebie" Domu Złego do odsłuchu

19.01.2024 20:31  autor: Verghityax, źródło: profil Domu Złego na Facebooku

Dom Zły udostępnił "Nie pamiętam siebie", drugi singiel ze swojego nadchodzącego longplaya studyjnego, pt. "Ku pogrzebaniu serc". Wydawnictwo ukaże się 1 lutego 2024 roku i dostępne będzie na CD oraz płycie winylowej. Wydawcą jest Arcadian Industry.

Sesja nagraniowa odbyła się w "Mustache Ministry Studio", pod nadzorem Marcina Klimczaka. W utworze "Błękit" gościnnie wystąpił Maciej Cesarczyk z Clairvoyance. Intro, pt. "Anafora", stworzyła Moriah Woods. Masteringiem zajął się Tim De Gieter. Okładkę przygotowała Patrycja Podkościelny, gdańska ilustratorka i litografka.

Lista utworów:

1. Anafora
2. Dla świata umierać
3. Wiatr
4. Zła Krew
5. Błękit
6. Czarny ptak
7. Nie pamiętam siebie
8. W popiele
9. Ku pogrzebaniu serc

Dyskografię Domu Złego zamyka EP-ka studyjna, zatytułowaną "Śnisz bory tak gęste". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 5 lipca 2021 roku za sprawą Arcadian Industry. Materiał zarejestrowany został w grudniu 2020 i styczniu 2021 roku w studiu "Wieloślad". Miksami zajął się Marcin Klimczak, za mastering odpowiada Haldor Grunberg.

Dom Zły wydał 11 czerwca 2019 roku swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Rytuał". Sesja nagraniowa odbyła się w listopadzie i grudniu 2018 roku w "Mustache Ministry Studio", pod okiem Marcina Klimczaka, który odpowiada również za miksy i mastering. Część repertuaru została potem nagrana na nowo z powodu rozstania z wokalistą Krzysztofem Dziakiem. Zastąpiła go Ania Truszkowska.

Tagi: Dom Zły
Komentarze
Dodaj komentarz »