zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 23 lutego 2024

Shodan, Sunday at 9 i Void of Echoes w Słupsku

10.02.2024 20:04  autor: Verghityax, źródło: Bloodstock Metal 2 the Masses Poland

Zespoły Shodan, Sunday at 9, Void of Echoes i Junon Kyanon zagrają 25 lutego 2024 roku koncert. Odbędzie się on w "Motor Rock Pubie" w Słupsku, pod auspicjami "Bloodstock Metal 2 the Masses Poland".

Shodan przyjedzie z materiałem z trzeciego longplaya studyjnego, zatytułowanego "None Shall Prevail". Jego premiera miała miejsce 5 maja 2023 roku, pod banderą włoskiej Time to Kill Records. Na albumie znalazło się dziewięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Heinrich House Studio" i "Santa Studio". Miksami zajęli się Arkadiusz "Malta" Malczewski i Mikołaj Kiciak. Za mastering odpowiada Kai Stahlenberg z "Kohlekeller Studio". Okładkę przygotował Pastor Graphics.

Już po sesji nagraniowej do "None Shall Prevail" z kapelą rozstał się basista Tomasz Sadlak. Jego miejsce zajął Boro z Lilla Veneda.

Trójmiejska formacja Sunday at 9 ogrywać będzie materiał ze swojego pierwszego longplaya studyjnego zespołu, zatytułowanego "Chosen, Obeyed, Forgotten". Wydawnictwo trafi do sprzedaży 11 lutego 2024 roku. Na "Chosen, Obeyed, Forgotten" znajdzie się dziesięć kompozycji, które powstały w "Tall Pine Records". Za miksy i mastering odpowiada Arek Bogaj.

Sunday at 9 wykonuje progresywny metal z elementami groove i death metalu. Grupa powstała w 2017 roku z inicjatywy gitarzysty Mariusza "Kobaru" Kowala. W ciągu kolejnych czterech lat wykrystalizował się stały skład zespołu z Maciejem Tamulewiczem na wokalu, Kubą Kiślukiem na drugiej gitarze, Marcinem Malichem na perkusji i Rafałem Cyrockim na basie. W 2021 roku muzycy wypuścili swoją debiutancką demówkę, pt. "SA:9".

Void of Echoes to metalcore'owa formacja z Gdańska. 24 listopada 2023 roku kwintet wydał swój debiutancki album studyjny, pt. "Entry Point". Znalazło się na nim siedem utworów, które kapela zarejestrowała w "Darklex Studios". Za miksy odpowiada MetalBiscuit.

Junon Kyanon pochodzi ze Słupska i łączy w swojej twórczości metalcore z muzyką elektroniczną. Obecnie grupa promuje swój pierwszy album, pt. "Superpowers on the Dancefloor".

25.02 - Słupsk, "Motor Rock Pub"
Bilety: 45 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »