zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 14 kwietnia 2024

Furia i Totenmesse w trasie po Polsce

16.02.2024 14:51  autor: Verghityax, źródło: Iron Realm Productions

Formacje Furia i Totenmesse zapowiedziały trasę po Polsce. Rozpocznie się ona 17 maja 2024 roku w Bielsku-Białej, a następnie dotrze do Krosna, Skarżyska-Kamiennej, Białegostoku, Olsztyna i Łodzi. W wybranych miastach koncerty otwierać będą That's How I Fight i Rongwrong.

Furia promuje obecnie swój siódmy longplay studyjny, zatytułowany "Huta Luna". Jego premiera miała miejsce 10 października 2023 roku, pod egidą Pagan Records. Na albumie znalazło się dziesięć kompozycji, które zespół zarejestrował w "Czyściec Studio" pomiędzy lutym a wrześniem 2023 roku.

Furia powstała w 2003 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Nihila. Rok później muzyk samodzielnie zrealizował demówkę "I spokój". Jeszcze w tym samym roku skład uzupełnili Sars na basie, Namtar na perkusji i Voldtekt na drugiej gitarze. Swój pierwszy longplay studyjny, pt. "Martwa polska jesień", kwartet wydał w 2007 roku.

Totenmesse promuje swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Fiktionlust". Premiera na nośniku fizycznym miała miejsce 3 listopada 2023 roku, pod egidą Pagan Records. Na "Fiktionlust" znalazło się osiem kompozycji, które zespół zarejestrował w "Impressive-Art Studio". Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Przemek Nowak. Na potrzeby okładki wykorzystano obraz Grzegorza Steca, pt. "Karły i szczudlarze".

W 2022 roku w Totenmesse doszło do zmian personalnych. Grupę opuścili Bartollo, Priest i Void. Na stanowisko wokalisty dołączył Mold z Loathfindera.

17.05 - Bielsko-Biała, "Rude Boy Club" (+ That's How I Fight)
18.05 - Krosno, "Rock Klub Iron" (+ That's How I Fight)
19.05 - Skarżysko-Kamienna, "Semafor" (+ That's How I Fight)
24.05 - Białystok, "Zmiana Klimatu" (+ Rongwrong)
25.05 - Olsztyn, "Scena Zgrzyt" (+ Rongwrong)
26.05 - Łódź, "Warkot" (+ Rongwrong)

Komentarze
Dodaj komentarz »