zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 19 kwietnia 2024

Koncertowa premiera "Somewhere, Anywhere" The Dog

3.04.2024 19:46  autor: Verghityax, źródło: profil The Dog na Facebooku

Hardcore'owa formacja The Dog zapowiedziała koncertową premierę swojego trzeciego longplaya studyjnego, zatytułowanego "Somewhere, Anywhere". Wydarzenie odbędzie się 5 kwietnia 2024 roku w klubie "Chmury" w Warszawie. Na scenie zaprezentują się również formacje Easy i Muut.

The Dog opublikował "Somewhere, Anywhere" na nośniku fizycznym 23 lutego 2024 roku, pod egidą Arcadian Industry. Materiał zrealizowany został w maju 2023 roku w "Monochrom Studio". Za produkcję, miksy i mastering odpowiada Haldor Grunberg z "Satanic Audio".

The Dog powstał w 2013 roku. W marcu 2014 roku swoją premierę miała debiutancka EP-ka, zatytułowana "The Value of Life Is Negative".

Easy to hardcore'owa kapela z Warszawy. W październiku 2020 roku grupa zadebiutowała demówką, pt. "First Six Tracks". Ukazał się ona w formie cyfrowej i na kasecie magnetofonowej. Materiał powstał w "Studio Wieloślad".

Muut łączy w swojej twórczości rocka, punka i hardcore. Obecnie formacja ogrywa swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "...made me do it". Jego premiera odbyła się 13 stycznia 2023 roku. Składający się z dziesięciu kompozycji materiał zrealizowany został w "Mustache Ministry Studio", pod okiem Marcina Klimczaka.

5.04 - Warszawa, "Chmury"
Start: 19:00
Bilety: 42,50 zł

Tagi: The Dog, Easy, Muut
Komentarze
Dodaj komentarz »