zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 16 czerwca 2024

Sznur, Pleń i Dysangelium w Krakowie

6.04.2024 09:14  autor: Verghityax, źródło: profil Sznura na Facebooku

W klubie "Garage Pub" w Krakowie odbędzie się 13 kwietnia 2024 roku siódma edycja "Black to the Garage". Na scenie zaprezentują się formacje Sznur, Pleń, Dysangelium i Cursebinder.

Blackmetalowy Sznur promować będzie swój czwarty album studyjny, zatytułowany "Ludzina". Materiał został nagrany, zmiksowany i poddany masteringowi w "Heinrich House Studio". Płyta ukazała się 24 lipca 2023 roku za sprawą Godz Ov War Productions.

Wcześniej wałbrzyska formacja Sznur wydała trzy albumy: "Sznur", "Zabić się będąc martwym" i "Dom człowieka".

Blackmetalowy Pleń wydał 7 lipca 2023 roku swój debiutancki album, zatytułowany "Przechrzta". Materiał ukazał się na CD i kasecie magnetofonowej, pod egidą Old Temple. Na zawartość płyty składa się siedem kompozycji. Za produkcję, miksy i mastering odpowiada Neithan z Whalesong.

Deathmetalowy Dysangelium to kwintet z czeskich Pardubic. Kapela ma na koncie trzy longplaye studyjne: "Maniachrist", "Holykaust" i "Mohamord". Ostatni z nich ukazał się we wrześniu 2019 roku.

Cursebinder promuje obecnie swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Drifting". Jego premiera odbyła się 7 kwietnia 2023 roku, za sprawą banderą Avantgarde Music. Na "Drifting" znalazło się osiem kompozycji, które zarejestrowane zostały w "Impressive-Art Studio". Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Przemysław Nowak. Za projekt okładki odpowiada Ratalianak.

13.04 - Kraków, "Garage Pub"
Bilety: 50 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »