zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 16 lipca 2024

30 Seconds to Mars na koncercie w Krakowie

25.04.2024 15:09  autor: Verghityax, źródło: Live Nation

Rockowa formacja 30 Seconds to Mars odwiedzi Polskę w ramach trasy "Seasons World Tour 2024". W naszym kraju zaplanowano jeden występ - odbędzie się on 9 maja w hali "Tauron Arena" w Krakowie.

30 Seconds to Mars promuje obecnie swój szósty longplay studyjny, zatytułowany "It's the End of the World but It's a Beautiful Day". Ukazał się on 15 września 2023 roku nakładem Concord Records. Na płytę trafiło jedenaście utworów. W procesie komponowania braci Leto wspomogli między innymi Dan Reynolds, Ammar Malik, John Ryan, Steve McCutcheon, Ed Sheeran, J. P. Clark i Dave Gibson. Miksami zajęli się Spike Stent, Josh Gudwin, Oscar Neidhardt i Rob Kinelski, za mastering odpowiada Mike Bozzi.

"It's the End of the World but It's a Beautiful Day" to pierwszy album zespołu od czasu debiutanckiego "30 Seconds to Mars", na którym nie zagrał Tomo Milicević. Muzyk rozstał się z kapelą w czerwcu 2018 roku po piętnastu latach współpracy.

30 Seconds to Mars powołali do życia w 1998 roku bracia Jared i Shannon Leto. Cztery lata później światło dzienne ujrzał debiutancki "30 Seconds to Mars". W 2005 roku formacja wydała swój przełomowy album, zatytułowany "A Beautiful Lie".

Komentarze
Dodaj komentarz »