zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 20 lipca 2024

Teratoma i Claustrum zagrają we Wrocławiu

27.04.2024 19:59  autor: Verghityax, źródło: Chroma Music

Deathmetalowe formacje Teratoma i Claustrum wyruszą w europejską trasę koncertową, pod szyldem "Necroptosi Inferni". Rozpocznie się ona 15 maja 2024 roku we Wrocławiu. Występ otworzy rodzima grupa Chainsword.

Niemiecka Teratoma nadal ogrywa swój pierwszy longplay studyjny, zatytułowany "Purulent Manifestations". Ukazał się on 17 listopada 2021 roku, pierwotnie tylko w formacie cyfrowym. Na albumie znalazło się sześć kompozycji. Miksami zajął się Pierre Somville, za mastering odpowiada Dan Lowndes. W 2022 roku materiał ujrzał światło dzienne na nośniku fizycznym: najpierw na kasecie magnetofonowej dzięki Transylvanian Recordings, a następnie na CD i winylu za sprawą Unorthodox Emanations.

Włoskie Claustrum przyjedzie z materiałem ze swojego pierwszego longplaya studyjnego, zatytułowanego po prostu "Claustrum". Sesja nagraniowa odbyła się w "Trackterminal Studio" w Trieście. Miksy i mastering wykonał Gabriele Gramaglia. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 31 maja 2023 roku.

Chainsword promuje obecnie swój drugi longplay studyjny, zatytułowany "Born Triumphant". Ukazał się on w 23 lutego 2024 roku w formacie cyfrowym, a miesiąc później na CD. Na "Born Triumphant" znalazło się dziesięć kompozycji. Ścieżki perkusyjne powstały w "Santa Studio", z kolei gitarę, bas i wokal zarejestrowano w "Primate 666 Studio". Za miksy i mastering materiału odpowiada Haldor Grunberg z "Satanic Audio". W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Gambit z Truchła Strzygi i Janek Kulinicz.

Pierwszy album Chainsword, pt. "Blightmarch", ujrzał światło dzienne 27 lutego 2021 roku za sprawą Godz Ov War Productions. Już po premierze płyty z Chainsword rozstał się Herr Hornad. Jego miejsce zajął Herr Hoffmann z Motorbreath.

15.05 - Wrocław, "Liverpool"
Start: 19:00
Bilety: 70 zł

Komentarze
Dodaj komentarz »