zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 22 lipca 2024

Accept i Phil Campbell and the Bastard Sons w Krakowie

15.06.2024 15:11  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Po swoim czerwcowym występie na "Mystic Festival" Accept ogłosił, że wróci do Polski jeszcze w tym roku. Koncert odbędzie się 19 listopada w klubie "Studio" w Krakowie. Przed heavymetalowcami zaprezentuje się Phil Campbell and the Bastard Sons.

Accept, Sopot 27.02.2017, fot. Karol "Tarakum" Makurat
Accept, Sopot 27.02.2017, fot. Karol "Tarakum" Makurat

Accept promuje obecnie swój siedemnasty longplay studyjny, zatytułowany "Humanoid". Ukazał się on 26 kwietnia 2024 roku, pod egidą Napalm Records. Materiał został zrealizowany w "Backstage Recording Studios". Produkcją, miksami i masteringiem zajął się Andy Sneap. Okładkę przygotował Gyula Havancsak.

Accept wydał w kwietniu 2019 roku singiel "Life's a Bitch". Na drugiej stronie winylowego nośnika znalazło się koncertowe wykonanie "Restless and Wild". Już po zarejestrowaniu "Life's a Bitch" muzycy Accept poinformowali, że nowym basistą zespołu został Martin Motnik z Code of Perfection. Zastąpił on na tym stanowisku Petera Baltesa, który rozstał się z grupą w listopadzie 2018 roku. Jeszcze w 2019 roku do kapeli dołączył Philip Shouse w charakterze trzeciego gitarzysty. Dwa lata później światło dzienne ujrzał album "Too Mean to Die".

Phil Campbell and the Bastard Sons promować będzie swój trzeci longplay studyjny, zatytułowany "Kings of the Asylum". Trafił on do sprzedaży 1 września 2023 roku, pod egidą Nuclear Blast. Na płycie znalazło się jedenaście kompozycji. Okładkę przygotował Dan Goldsworthy.

"Kings of the Asylum" to pierwsze dokonanie kapeli z Joelem Petersem na wokalu.

Phil Campbell and the Bastard Sons powstał w 2013 roku. W skład grupy, oprócz Phila Campbella, weszli trzej jego synowie: Todd, Dane i Tyler, a także wokalista Neil Starr. Początkowo zespół grał przede wszystkim covery Motorhead oraz ulubione klasyki Phila Campbella, w tym utwory z repertuaru Black Sabbath, Led Zeppelin, Teda Nugenta i Davida Bowie.

Sprzedaż biletów na krakowski koncert Accept i Phil Campbell and the Bastard Sons rozpocznie się 18 czerwca o godzinie 12:00.

Komentarze
Dodaj komentarz »