zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 2 września 2025

Lunatic Soul prezentuje singiel "The Prophecy"

2.09.2025 15:20  autor: Verghityax, źródło: profil Lunatic Soul na Facebooku

Lunatic Soul - solowy projekt Mariusza Dudy z Riverside - wypuścił "The Prophecy", drugi singiel ze swojego ósmego longplaya studyjnego, zatytułowanego "The World Under Unsun". Będzie to album podwójny i ukaże się 31 października 2025 roku za sprawą InsideOut Music.

Materiał na nadchodzący album Lunatic Soul został zrealizowany w "Studio Serakos". Produkcją, miksami i masteringiem zajęli się Magda i Robert Srzedniccy. Okładkę przygotował Tomasz Pulsakowski.

Lista utworów:

CD1
1. The World Under Unsun
2. Loop of Fate
3. Good Memories Don't Want to Die
4. Monsters
5. The Prophecy
6. Mind Obscured, Heart Eclipsed
7. Torn in Two

CD2
1. Hands Made of Lead
2. Ardour
3. Game Called Life
4. Confession
5. Parallels
6. Self in Distorted Glass
7. The New End

Lunatic Soul rozpoczął działalność w 2008 roku w Warszawie. W pierwszym etapie działalności Mariusza Dudę wspierał multiinstrumentalista Maciej Szelenbaum. Po wydaniu trzeciej płyty, pt. "Impressions", muzycy zakończyli współpracę i lider Riverside kontynuował projekt na własną rękę. Dyskografię Lunatic Soul zamyka "Through Shaded Woods" z 2020 roku.

Tagi: Lunatic Soul
Komentarze
Dodaj komentarz »