zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 23 czerwca 2026

Harmonogram siódmego "Injure Grind Attack"

23.06.2026 15:23  autor: Verghityax, źródło: profil "Injure Grind Attack" na Facebooku

Organizator "Injure Grind Attack VII" udostępnił harmonogram wydarzenia. Odbędzie się ono w dniach 26 i 27 lipca 2026 roku roku na terenie "Ośrodka Wypoczynkowego Morsko Plus" przy zamku Bąkowiec w Morsku. Zagrają Convulse, Masacre, Disavowed, Necrovile, Analepsy, Tribute to Magnus, FAM, Distaste, Amputated Genitals, Pighead, Putrid Offal, Fetor, Necrocranium, Hoggod i Purulent.

26 czerwca, piątek:

17:00 - 17:35: Purulent
17:55 - 18:30: Necrocranium
18:50 - 19:25: Putrid Offal
19:45 - 20:25: Amputated Genitals
20:50 - 21:30: Tribute to Magnus
21:50 - 22:40: Masacre
23:00 - 23:59: Convulse

27 czerwca, sobota:

15:00 - 15:30: Hoggod
15:50 - 16:25: Fetor
16:45 - 17:20: Pighead
17:40 - 18:15: Distaste
18:40 - 19:20: FAM
19:40 - 20:20: Necrovile
20:40 - 21:25: Disavowed
21:55 - 22:55: Analepsy

Convulse powstał w 1990 roku, na fali popularności rosnącej w siłę sceny deathmetalowej w sąsiedniej Szwecji. Wcześniej zespół funkcjonował pod nazwą S.D.S. i wykonywał speed metal. W skład Convulse weszli wszyscy muzycy S.D.S.: Juha Telenius na basie, Janne Miikkulainen na perkusji oraz Rami Jamsa na gitarze i wokalu, a także drugi gitarzysta w osobie Janiego Kuhanena. W 1991 roku kwartet wydał swój pierwszy longplay studyjny, pt. "World Without God". Drugi album, zatytułowany "Reflections", został zarejestrowany na przełomie 1992 i 1993 roku. Wkrótce potem muzycy spełnić musieli obowiązek służby wojskowej, co opóźniło wydanie płyty. Gdy ta w końcu ukazała się w 1994 roku, fala death metalu utraciła już impet i ustąpiła scenie blackmetalowej. W rezultacie zespół zakończył działalność.

Convulse reaktywował się w 2012 roku. Z dawnego składu powrócili Juha Telenius i Rami Jamsa. Od tego czasu pod szyldem Convulse ukazały się trzy longplaye studyjne: "Evil Prevails", "Cycle of Revenge" i "Deathstar".

Deathmetalowy Masacre nadal ogrywa swój piąty longplay studyjny, zatytułowany "Brutal Aggre666ion". Składający się z dziewięciu kompozycji materiał powstał w "ITM Studios". Miksami i masteringiem zajął się Erik Rutan. "Brutal Aggre666ion" miał swoją premierę 21 października 2014 roku, pod bandera Mórbida Productions.

Od tego czasu Kolumbijczycy wypuścili osiem albumów koncertowych. Ponadto w 2019 roku na stanowisko perkusisty powrócił Wilson Henao, który wcześniej udzielał się w kapeli w latach 2006 - 2008.

Masacre założyli w 1988 roku gitarzysta Juan Carlos Gómez i wokalista Alex Okendo. Skład uzupełnili Tono Guerrero na drugiej gitarze, Andres Garcia na basie i Bull Metal na perkusji. W początkowym okresie działalności zespół zrealizował kilka demówek. W 1991 roku, już bez Tono Guerrery i z nowym basistą w osobie Dilsona Diaza, Masacre wszedł do "Midi Mix Studio", gdzie zarejestrował swój pierwszy longplay, pt. "Reqviem". Produkcją zajął się Herve Herbaut z Osmose Productions.

Karnet na "Injure Grind Attack VII" nabyć można w cenie 319 zł.

Komentarze
Dodaj komentarz »