zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 20 września 2020

Aeternus przygotowuje się do trasy

31.05.2003 20:08  autor: BadBlood

5 maja nakładem Nocturnal Art Promotions ukazał się nowy album norweskiego Aeternus, "A Darker Monument". Płyta nagrana została w Greighallen Studios przez Pyttena (Enslaved, Mork Gryning).

"Mam nadzieję, że wszyscy, którzy kupią 'A Darker Monument' będą zadowoleni" - powiedział wokalista Ares. "My jestęsmy tą płytą w pełni usatysfakcjonowani, to nasz do tej pory najlepszy produkt. Sami sprawdźcie, jeśli mi wierzycie, a jeśli nie wierzycie... tak czy inaczej sprawdźcie... nie będziecie tego żałować".

"Wielu z was zapewne chciałoby się dowiedzieć o nasze koncerty. Jak na razie nie mamy w planach żadnej trasy. Zanim zaczniemy myśleć o Europie, zagramy koncert tu, w Bergen. Nie wiem nawet kiedy się on odbędzie!"

"Jestem w kontakcie z ludźmi, którzy nam pomogą i w końcu zrobimy parę gigów tu i ówdzie. Oczywiście ominiemy kilka miejsc i krajów, ale tak to już jest. Nie wskażę wam więc gdzie zagramy".

"Miejscem, w którym nigdy jeszcze nie graliśmy jest Ameryka, a ludziom, którzy tam na nas czekają powiem, że kiedy tylko pojawi się możliwość, na pewno się tam zjawimy. Wiedzcie jednak, że jest to dużo trudniejsze i wymaga większych nakładów finansowych niż zorganizowanie czegoś tutaj..."

"Słuchajcie metalu, być może gdy minie lato zagramy w waszych okolicach... Koncerty to dla nas priorytetowa sprawa więc... Bądźcie gotowi! Możemy się u was zjawić szybciej niż się o tym dowiecie!"