zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 24 lutego 2020

rockmetal.pl ma 7 lat!

17.12.2003 11:17  autor: rick

Bez zbędnych fajerwerków, cichaczem i ukradkiem w ostatnią niedzielę serwis www.rockmetal.pl ukończył 7 (słownie: siedem!) lat!!! Tak, tak, istnieje od 14 grudnia 1996 roku!

Dzidzia przestała być dzidzią, czas wyprawić ją do szkoły. Właściwie powinna trafić w tryby edukacyjnej machiny już we wrześniu - dla biurokratów ważne są przecież roczniki. Ale ciii... Postaramy się jej takim desperackim krokiem nie zepsuć, dalej będzie pobierała nauki tylko od "rodziców".

Urodzinom zwykle towarzyszą wspominki oraz życzenia i plany na przyszłość. Kręci się łezka, kiedy człowiek pomyśli o przeszłości. Nabiera się zapału do pracy, kiedy pomyśli o przyszłości. Ja w każdym razie wolę zajmować się tym drugim, wymyślać - co by tu jeszcze poprawić, dodać, usprawnić...

Jakie czekają nas i Was, drodzy czytelnicy, w najbliższych miesiącach zmiany? Figa z makiem! Nie zdradzimy planów, przecież uwielbiacie niespodzianki, prawda? Na pewno warto trzymać za nas kciuki, również dzięki temu mamy szansę być coraz lepsi!