zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 23 sierpnia 2014

Terminy koncertów

Wybierz województwo:
Nd Pn Wt Śr Cz Pt So
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 23.08.2014 (sobota)
Cieszanów Rock Festiwal 2014
Korpiklaani; Armia; Ortodox; Lao Che; R.U.T.A.; T.Love Alternative; Maleo Reggae Rockers
Cieszanów, 23.08.2014
(Scena Główna)
(szczegóły)
Koncert Cieszanów Rock Festiwal 2014
Cieszanów Rock Festiwal 2014
Cochise; Heroes Get Remembered; Agyness B. Marry; Chopin Died; Hańba
Cieszanów, 23.08.2014
(Scena Alternatywna)
(szczegóły)
Koncert Cieszanów Rock Festiwal 2014
Heat; Dopelord; Major Kong
Goleniów, Teatr Brama, 23.08.2014 (szczegóły) Koncert Heat, Dopelord, Major Kong
Soul Collector; Deathinition; Brudny Skurwiel
Katowice, Pub Korba, 23.08.2014 (szczegóły) Koncert Soul Collector, Deathinition, Brudny Skurwiel
Metalowa Twierdza 2014
Kat & Roman Kostrzewski; Gorgon; Sleepwalkers; Gorthaur; Orchidea; Empatic; Messa; The Sixpounder
Nysa, Bastion Morawski (Bractwo Rycerskie), 23.08.2014 (szczegóły)
Hate; Embrional; Lacrima; Thermit; Spatial; Zombie Strippers From Hell
(Niech Cisza Milczy III)
Pyskowice, 23.08.2014 (szczegóły) Koncert Hate, Embrional, Lacrima, Thermit, Spatial, Zombie Strippers From Hell
Materia; Uneven Structure; Modern Day Babylon; Drown My Day; Frontside
Szczecinek, Bismarck Tower, 23.08.2014 (szczegóły) Koncert Materia, Uneven Structure, Modern Day Babylon, Drown My Day, Frontside
XII Festiwal Mocnych Brzmień
Acid Drinkers; Armagedon; Thy Disease; Chainsaw; Toxic Bonkers; Mortis Dei; Lowtide; Coherence; Furia Gniew; Memorandum
Świecie, Zamek Krzyżacki, 23.08.2014 (szczegóły) Koncert XII Festiwal Mocnych Brzmień
dzień: 24.08.2014 (niedziela)
Cieszanów Rock Festiwal 2014
Agnostic Front; Acid Drinkers; KSU; Dzieciuki; Łąki Łan; Szwagierkolaska; Paddy and the Rats
Cieszanów, 24.08.2014
(Scena Główna)
(szczegóły)
Koncert Cieszanów Rock Festiwal 2014
Cieszanów Rock Festiwal 2014
Berlinska droha; Corna Cruswa; 2morrow2late; Ine Kafe; Landau
Cieszanów, 24.08.2014
(Scena Alternatywna)
(szczegóły)
Koncert Cieszanów Rock Festiwal 2014
Renounced; Indication
Kraków, Kawiarnia Naukowa, 24.08.2014 (szczegóły) Koncert Renounced, Indication
dzień: 26.08.2014 (wtorek)
Illusion
Gdynia, Atlantic, 26.08.2014 (szczegóły) Koncert Illusion
dzień: 27.08.2014 (środa)
Vader; Vesania; Calm Hatchery
(Blitzkrieg)
Olsztyn, Amfiteatr, 27.08.2014 (szczegóły)
dzień: 28.08.2014 (czwartek)
Blackmore's Night
Zabrze, Dom Muzyki i Tańca, 28.08.2014 (szczegóły) Koncert Blackmore's Night
dzień: 30.08.2014 (sobota)
Kat & Roman Kostrzewski; Materia; Hyperial; Kohorta; Defying; Struggle Against
(Sun Dies Festival)
Dobre Miasto, Stodoła Kultury, 30.08.2014 (szczegóły) Koncert Kat & Roman Kostrzewski, Materia, Hyperial, Kohorta, Defying, Struggle Against
Nox; AK47; Eternus
Gliwice, Czerwona Cegła, 30.08.2014 (szczegóły) Koncert Nox, AK47, Eternus
Ino Rock Festival 2014
IQ; Haken; Nino Katamadze & Insight; Lizard; Soma White
Inowrocław, Teatr Letni, 30.08.2014 (szczegóły) Koncert Ino Rock Festival 2014
Thy Disease; Krusher; Dealer; Jack Crusher; Heart Attack; Serpent Wings
Rabka, Strefa 1, 30.08.2014 (szczegóły) Koncert Thy Disease, Krusher, Dealer, Jack Crusher, Heart Attack, Serpent Wings
dzień: 4.09.2014 (czwartek)
Planet of Zeus; J. D. Overdrive; Gallileous
Katowice, Katofonia, 4.09.2014 (szczegóły) Koncert Planet of Zeus, J. D. Overdrive, Gallileous
dzień: 5.09.2014 (piątek)
Opole Metal Festival
Percival Schuttenbach; The Sixpounder; Morhana; Hurrockaine; Roog; Rusted Machine; Veal; Time of Contempt
Byczyna, Gród Rycerski, 5.09.2014 (szczegóły) Koncert Opole Metal Festival
Sautrus; Snake Thursday; Bitchcraft
Poznań, U Bazyla, 5.09.2014 (szczegóły) Koncert Sautrus, Snake Thursday, Bitchcraft
Night Mistress; Neuronspoiler
Warszawa, Proxima, 5.09.2014 (szczegóły) Koncert Night Mistress, Neuronspoiler
Planet of Zeus; Leash Eye; Octopussy; Pigs In Tank
Wrocław, Alive, 5.09.2014 (szczegóły) Koncert Planet of Zeus, Leash Eye, Octopussy, Pigs In Tank
Tides of Man; Vasudeva
Wrocław, Disorder, 5.09.2014 (szczegóły) Koncert Tides of Man, Vasudeva
Analogs; Pies Mazowiecki; Lostbone; Kami Kadze
Wyszków, Stary Browar, 5.09.2014 (szczegóły) Koncert Analogs, Pies Mazowiecki, Lostbone, Kami Kadze
Clinica Muerte; Formis; Deadlines
Żory, Ozi Pub, 5.09.2014 (szczegóły) Koncert Clinica Muerte, Formis, Deadlines
dzień: 6.09.2014 (sobota)
Opole Metal Festival
Turbo; Eier; Lacrima; Drown My Day; Paint My Horror; Sekator; Maszyna; Hedonism
Byczyna, Gród Rycerski, 6.09.2014 (szczegóły) Koncert Opole Metal Festival
Chassis; Lostbone; Tune 4 Tune; Wardust; Mechanism; Damage Case; Setin; Vranethar
(Cytava Festival V)
Pruszcz Gdański, Faktoria rzymska, 6.09.2014 (szczegóły) Koncert Chassis, Lostbone, Tune 4 Tune, Wardust, Mechanism, Damage Case, Setin, Vranethar
Tarja Turunen
(Colours in the Road Tour 2014)
Trzyniec (Czechy), Werk Arena, 6.09.2014 (szczegóły)
Cochise Warszawa, Wypieki Kultury, 6.09.2014 (szczegóły)
Banisher; Presidents of Noise; Soundfear; Shodan; Deadpoint
Wrocław, Ciemna Strona Miasta, 6.09.2014 (szczegóły) Koncert Banisher, Presidents of Noise, Soundfear, Shodan, Deadpoint
Siberian; Crooked Letter Wrocław, Disorder, 6.09.2014 (szczegóły)
dzień: 7.09.2014 (niedziela)
Tarja Turunen
(Colours in the Road Tour 2014)
Pardubice (Czechy), CEZ Arena, 7.09.2014 (szczegóły)
71TonMan; Nihilosaur; Ashes; Metalert
Szczecin, Alter Ego, 7.09.2014 (szczegóły) Koncert 71TonMan, Nihilosaur, Ashes, Metalert
Cryptopsy; Disgorge; Jungle Rot; Sphere Warszawa, Progresja Music Zone, 7.09.2014 (szczegóły)
Get Wise; Sike; Restless Life Zielona Góra, Rock Out, 7.09.2014 (szczegóły)
dzień: 9.09.2014 (wtorek)
Cryptopsy; Disgorge; Jungle Rot Ostrawa (Ostrava) (Czechy), Barrak, 9.09.2014 (szczegóły)
dzień: 10.09.2014 (środa)
Moonstone Piekary Śląskie, Dom Kultury "Andaluzja", 10.09.2014 (szczegóły)
dzień: 11.09.2014 (czwartek)
Corruption; Virgin Snatch; Thermit
(Sharing The Devil Tour 2014)
Toruń, 11.09.2014 (szczegóły)
dzień: 12.09.2014 (piątek)
Summer Dying Loud 2014
Decapitated; Kabanos; None; Lostbone; Krusher; Internal Quiet
Aleksandrów Łódzki, MOSiR, 12.09.2014 (szczegóły)
Uli Jon Roth; Evening Standard
Bochnia, Miejski Dom Kultury, 12.09.2014 (szczegóły) Koncert Uli Jon Roth, Evening Standard
Corruption; Virgin Snatch; Thermit
(Sharing The Devil Tour 2014)
Bydgoszcz, Estrada, 12.09.2014 (szczegóły)
Helmet
Kraków, Fabryka, 12.09.2014 (szczegóły) Koncert Helmet
Spock's Beard
Opole, DomExpo, 12.09.2014 (szczegóły) Koncert Spock's Beard
Vader; Vesania; Calm Hatchery
(Blitzkrieg)
Wrocław, Alibi, 12.09.2014 (szczegóły)
« Poprzednie
1