zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 2 sierpnia 2015

Terminy koncertów

Wybierz województwo:
Nd Pn Wt Śr Cz Pt So
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 2.08.2015 (niedziela)
Trial; By the Grace of God; The Dog
Kraków, Kawiarnia Naukowa, 2.08.2015 (szczegóły) Koncert Trial, By the Grace of God, The Dog
dzień: 3.08.2015 (poniedziałek)
Sepultura; Nuclear Assault; Gadget; Overviolence
Kraków, Fabryka, 3.08.2015 (szczegóły) Koncert Sepultura, Nuclear Assault, Gadget, Overviolence
dzień: 5.08.2015 (środa)
Brutal Assault 2015
Ad Nauseam; Carnifex; Katatonia; Mayhem; Melechesh; Monuments; Nuclear Assault; Perturbator; Soulfly; Touche Amore; Triptykon
Jaromer (Czechy), Twierdza Josefov, 5.08.2015
(Main Stages)
(szczegóły)
Koncert Brutal Assault 2015
HIM
Warszawa, Stodoła, 5.08.2015 (szczegóły) Koncert HIM
dzień: 6.08.2015 (czwartek)
HIM
Gdańsk, B90, 6.08.2015 (szczegóły) Koncert HIM
Brutal Assault 2015
Annihilator; Arcturus; Asphyx; Be'lakor; Benighted; Biohazard; Bloodbath; Cannibal Corpse; Dr. Living Dead; Enslaved; Gutslit; Headcrash; Horse The Band; Kreator; Nervosa; Ramming Speed; Squash Bowels; Sunn O))); Vildhjarta
Jaromer (Czechy), Twierdza Josefov, 6.08.2015
(Main Stages)
(szczegóły)
Koncert Brutal Assault 2015
Brutal Assault 2015
Agalloch; Amenra; Atari Teenage Riot; Excrementory Grindfuckers; Hour of Penance; Neglected Fields; Nuclear; Sarke; Svartidaudi
Jaromer (Czechy), Twierdza Josefov, 6.08.2015
(Metalgate Stage)
(szczegóły)
Koncert Brutal Assault 2015
dzień: 7.08.2015 (piątek)
Brutal Assault 2015
Antropomorphia; Blood Eagle; Brujeria; Death To All; Decapitated; Demonic Resurrection; Godflesh; Hed Pe; Ill Nino; Kataklysm; Killing Joke; Krisiun; Marduk; Napalm Death; Primordial; Pro-Pain; Sepultura; The Dillinger Escape Plan; Walls of Jericho
Jaromer (Czechy), Twierdza Josefov, 7.08.2015
(Main Stages)
(szczegóły)
Koncert Brutal Assault 2015
Brutal Assault 2015
Candlemass; Dodheimsgard; God Dethroned; KYPCK; Lantlos; Maximum Penalty; Sebkha-Chott; Skepticism; Toxic Holocaust; Winterfylleth
Jaromer (Czechy), Twierdza Josefov, 7.08.2015
(Metalgate Stage)
(szczegóły)
Koncert Brutal Assault 2015
dzień: 8.08.2015 (sobota)
Brutal Assault 2015
At The Gates; Blood Red Throne; Cradle Of Filth; Cryptopsy; Defeated Sanity; Einherjer; Esoteric; Heaven Shall Burn; Psycroptic; Ratos De Porao; Rectal Smegma; Rosetta; Skalmold; Sólstafir; Suicide Silence; The Haunted; Vader
Jaromer (Czechy), Twierdza Josefov, 8.08.2015
(Main Stages)
(szczegóły)
Koncert Brutal Assault 2015
Brutal Assault 2015
Anaal Nathrakh; Carach Angren; Dead Congregation; Demilich; Ne Obliviscaris; Outre; Rome; Victims; Wisdom in Chains
Jaromer (Czechy), Twierdza Josefov, 8.08.2015
(Metalgate Stage)
(szczegóły)
Koncert Brutal Assault 2015
Lenny Kravitz Sopot, Ergo Arena, 8.08.2015 (szczegóły)
dzień: 9.08.2015 (niedziela)
Totem Skin; Axe Rash
Poznań, Skłot Rozbrat, 9.08.2015 (szczegóły) Koncert Totem Skin, Axe Rash
Rosetta Warszawa, Hydrozagadka, 9.08.2015 (szczegóły)
dzień: 10.08.2015 (poniedziałek)
Suicide Silence; Materia; The Sixpounder
Wrocław, Liverpool, 10.08.2015 (szczegóły) Koncert Suicide Silence, Materia, The Sixpounder
dzień: 11.08.2015 (wtorek)
Suicide Silence; Final Sacrifice; Heresy Denied
Poznań, Pod Minogą, 11.08.2015 (szczegóły) Koncert Suicide Silence, Final Sacrifice, Heresy Denied
dzień: 13.08.2015 (czwartek)
Downfall Of Gaia; Totem Skin; I Kraków, Kawiarnia Naukowa, 13.08.2015 (szczegóły)
dzień: 17.08.2015 (poniedziałek)
Mark Lanegan; Duke Garwood; The Faye Dunaways
Poznań, CK Zamek, 17.08.2015 (szczegóły) Koncert Mark Lanegan, Duke Garwood, The Faye Dunaways
dzień: 19.08.2015 (środa)
Splattered; Stillbirth; Crepitation; Gutslit; Fetor
Katowice, Pub Korba, 19.08.2015 (szczegóły) Koncert Splattered, Stillbirth, Crepitation, Gutslit, Fetor
dzień: 22.08.2015 (sobota)
Niech Cisza Milczy IV
Vader; Coprolith; Devilish Impressions; Nonamen; Spatial; Krusher
Pyskowice, 22.08.2015 (szczegóły) Koncert Niech Cisza Milczy IV
XIII Festiwal Mocnych Brzmień
Kat & Roman Kostrzewski; Virgin Snatch; None; Gnida; Ogotay; Vidian; Minetaur; Lowtide; Drunk Riders; Factor 8
Świecie, Zamek Krzyżacki, 22.08.2015 (szczegóły) Koncert XIII Festiwal Mocnych Brzmień
dzień: 27.08.2015 (czwartek)
Drrrama 2015
Armagedon; Trauma; Betrayer; Quo Vadis; Mess Age; Wardust; DeadThorn; Devil's Note; Dreadnought; Poisoned
Gdańsk, Bunkier, 27.08.2015 (szczegóły) Koncert Drrrama 2015
dzień: 28.08.2015 (piątek)
Drrrama 2015
Christ Agony; Pandemonium; Dead Infection; Fanthrash; Banisher; Gortal; Neolith; Prafuria; Terrordome; Grin
Gdańsk, Bunkier, 28.08.2015 (szczegóły) Koncert Drrrama 2015
dzień: 29.08.2015 (sobota)
Decapitated; Betraying the Martyrs; Monuments; Materia; Disperse; Butelka
(Materiafest)
Szczecinek, Bismarck Tower, 29.08.2015 (szczegóły) Koncert Decapitated, Betraying the Martyrs, Monuments, Materia, Disperse, Butelka
Massivefest
Marduk; Nile; Suffocation; Vader; Truth Corroded; Bloodtruth; Saratan
Warszawa, Progresja Music Zone, 29.08.2015 (szczegóły) Koncert Massivefest
dzień: 30.08.2015 (niedziela)
Nile; Suffocation; Truth Corroded; Bloodtruth
Wrocław, Alibi, 30.08.2015 (szczegóły) Koncert Nile, Suffocation, Truth Corroded, Bloodtruth
dzień: 3.09.2015 (czwartek)
Blindead; Loch Vostok
(trasa odwołana)
Wrocław, Firlej, 3.09.2015 (szczegóły)
dzień: 4.09.2015 (piątek)
Blindead; Loch Vostok
(trasa odwołana)
Warszawa, Progresja Music Zone, 4.09.2015 (szczegóły)
dzień: 5.09.2015 (sobota)
Sun Dies Festival 2015
Vader; Messa; Insidius; Hyperial; Divine Weep
Dobre Miasto, Stodoła Kultury, 5.09.2015 (szczegóły) Koncert Sun Dies Festival 2015
Blindead; Loch Vostok
(trasa odwołana)
Gdynia, Ucho, 5.09.2015 (szczegóły)
Summer Fall Festival 2015
Lacuna Coil; Wilki; Closterkeller; Luxtorpeda; Lipali; Alastor; Reszta Pokolenia
Płock, Plaża nad Wisłą, 5.09.2015 (szczegóły) Koncert Summer Fall Festival 2015
dzień: 10.09.2015 (czwartek)
My Autumn; Paint My Horror Wrocław, Ciemna Strona Miasta, 10.09.2015 (szczegóły)
dzień: 11.09.2015 (piątek)
My Autumn; M.O.R.O.N.; Venflon; Day Before Death; The Black Hearts Warszawa, Hydrozagadka, 11.09.2015 (szczegóły)
dzień: 13.09.2015 (niedziela)
Machine Head
Gdańsk, B90, 13.09.2015 (szczegóły) Koncert Machine Head
dzień: 14.09.2015 (poniedziałek)
Saturnus; Autumnal; Doomas
Kraków, Rotunda, 14.09.2015 (szczegóły) Koncert Saturnus, Autumnal, Doomas
Machine Head
Warszawa, Progresja Music Zone, 14.09.2015 (szczegóły) Koncert Machine Head
dzień: 15.09.2015 (wtorek)
Machine Head
Kraków, Fabryka, 15.09.2015 (szczegóły) Koncert Machine Head
Saturnus; Autumnal Wrocław, Liverpool, 15.09.2015 (szczegóły)
dzień: 16.09.2015 (środa)
Saturnus; Autumnal Szczecin, Rocker Club, 16.09.2015 (szczegóły)
dzień: 17.09.2015 (czwartek)
God Is An Astronaut; Spoiwo
Warszawa, Progresja Music Zone, 17.09.2015 (szczegóły) Koncert God Is An Astronaut, Spoiwo
« Poprzednie
1