zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 18 października 2017

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
20131 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (10.2013) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.10.2013 (wtorek)
Jungle Funk
(XXII Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny)
Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury, 1.10.2013 (szczegóły)
Unearthly; Northern Plague; Deformity
(Baptizing Europe in Blood)
Nowy Sącz, Zdarta Płyta, 1.10.2013 (szczegóły)
Mum Poznań, CK Zamek, 1.10.2013 (szczegóły)
dzień: 2.10.2013 (środa)
Unearthly; Northern Plague; Deformity
(Baptizing Europe in Blood)
Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 2.10.2013 (szczegóły)
Terrordome; Woslom Kraków, Kawiarnia Naukowa (stara lokalizacja), 2.10.2013 (szczegóły)
Jungle Funk
(XXII Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny)
Opole, Filharmonia, 2.10.2013 (szczegóły)
Will Calhoun
(XXII Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny)
Opole, Filharmonia, 2.10.2013
(warsztaty perkusyjne)
(szczegóły)
Mum Warszawa, Basen, 2.10.2013 (szczegóły)
Orphaned Land; Klone; Bilocate; Khalas; The Mars Chronicle Warszawa, Proxima, 2.10.2013 (szczegóły)
Turisas; Ensiferum; Equilibrium; Suidakra; Frosttide
(Heidenfest 2013)
Zlin (Czechy), Masters Of Rock Cafe, 2.10.2013 (szczegóły)
dzień: 3.10.2013 (czwartek)
Dżem Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury, 3.10.2013 (szczegóły)
Orphaned Land; Klone; Bilocate; Khalas; The Mars Chronicle Kraków, Lizard King, 3.10.2013 (szczegóły)
Nick D'Virgilio
(XXII Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny)
Opole, Państwowa Szkoła Muzyczna, 3.10.2013
(warsztaty perkusyjne)
(szczegóły)
Nick D'Virgilio, Jonas Reingold & Randy McStine
(XXII Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny)
Opole, Państwowa Szkoła Muzyczna, 3.10.2013 (szczegóły)
Editors Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, 3.10.2013 (szczegóły)
Ampacity; Perspecto; The Spire Poznań, Pod Minogą, 3.10.2013 (szczegóły)
Lao Che Toruń, Lizard King, 3.10.2013 (szczegóły)
Mum Wrocław, Alibi, 3.10.2013 (szczegóły)
Unearthly; Northern Plague; Deformity
(Baptizing Europe in Blood)
Zabrze, CK Wiatrak, 3.10.2013 (szczegóły)
dzień: 4.10.2013 (piątek)
Idiothead; Unipolar Manic Depressive Psychosis Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 4.10.2013 (szczegóły)
Dżem Chorzów, Chorzowskie Centrum Kultury, 4.10.2013 (szczegóły)
Nick D'Virgilio, Jonas Reingold & Randy McStine
(XXII Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny)
Gliwice, Centrum Kultury Studenckiej "Mrowisko", 4.10.2013 (szczegóły)
Redakcja Katowice, Gugalander, 4.10.2013 (szczegóły)
Unearthly; Northern Plague; Deformity
(Baptizing Europe in Blood)
Kraków, Kotkarola (stara lokalizacja), 4.10.2013 (szczegóły)
Tides From Nebula Łomża, Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych, 4.10.2013 (szczegóły)
Mark Wood Experience Trio
(XXII Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny)
Opole, Filharmonia, 4.10.2013
(koncert symfoniczny)
(szczegóły)
Hunter; Heart Attack; Ennorath Rzeszów, Pod Palmą, 4.10.2013 (szczegóły)
Lao Che Sopot, Sfinks, 4.10.2013 (szczegóły)
Quqa; Dogmat Warszawa, ClubRock, 4.10.2013 (szczegóły)
Exlibris
(premierowy koncert "Humagination")
Warszawa, Harenda, 4.10.2013 (szczegóły)
Antigama; Lostbone; Feto In Fetus Warszawa, Progresja, 4.10.2013 (szczegóły)
Grai; Radogost Wrocław, Madness, 4.10.2013 (szczegóły)
Ampacity; Perspecto; 71TonMan Wrocław, Alive, 4.10.2013 (szczegóły)
Happysad; Neony Zabrze, CK Wiatrak, 4.10.2013 (szczegóły)
Flapjack; Anti Tank Nun Zielona Góra, 4 Róże dla Lucienne, 4.10.2013 (szczegóły)
dzień: 5.10.2013 (sobota)
Tides From Nebula Białystok, Fama, 5.10.2013 (szczegóły)
Hunter Chełm, Atmosfera Cafe, 5.10.2013 (szczegóły)
Idiothead; Unipolar Manic Depressive Psychosis Chorzów, Stary Port, 5.10.2013 (szczegóły)
Cindy Blackman-Santana
(XXII Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny)
Gliwice, Centrum Kultury Studenckiej "Mrowisko", 5.10.2013 (szczegóły)
Moloch Letalis; Diabolicon; Offence; Cień; Ragehammer
(Night of Terror, vol. 9)
Katowice, Pub Korba, 5.10.2013 (szczegóły)
Muchy; Zabili mi żółwia Kraków, Kwadrat, 5.10.2013 (szczegóły)
Ampacity; Perspecto; PurpleHaze Ensemble; Outfight; Green Giant
(Southern Discomfort #20)
Kraków, Kawiarnia Naukowa (stara lokalizacja), 5.10.2013 (szczegóły)
Malignant Tumour; Ojciec Dyktator; Graveraiser Kraków, Kotkarola (stara lokalizacja), 5.10.2013
(zmiana miejsca)
(szczegóły)
Troty; Schnellzug; Habury Kangury Kraków, Pub Pod Ziemią, 5.10.2013 (szczegóły)
Flapjack Legnica, Spiżarnia, 5.10.2013 (szczegóły)
Grai; Radogost Łódź, Luka, 5.10.2013 (szczegóły)
Mark Wood
(XXII Międzynarodowy Festiwal Perkusyjny)
Opole, Państwowa Szkoła Muzyczna, 5.10.2013
(warsztaty skrzypcowe)
(szczegóły)
Anti Tank Nun; J. D. Overdrive Poznań, U Bazyla (stara lokalizacja), 5.10.2013 (szczegóły)
Lao Che Poznań, CK Zamek, 5.10.2013 (szczegóły)
Apteka Tychy, Underground Pub, 5.10.2013 (szczegóły)
Besides; Underfate Warszawa, Metal Cave, 5.10.2013 (szczegóły)
The Brimstone Days; Citizen Brain; The Assblasters; Capital City Thundercocks Warszawa, Chmury, 5.10.2013 (szczegóły)
Elvis Deluxe; Rubin714 Wrocław, Pod Pałacykiem, 5.10.2013 (szczegóły)
Hypocrisy Zlin (Czechy), Masters Of Rock Cafe, 5.10.2013 (szczegóły)
« Poprzednie
1