zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 29 marca 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 327
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (50)
- gitarzysty (32)
- basisty (48)
- perkusisty (50)
- inne (8)


- wokalista (18)
- gitarzysta (36)
- basista (20)
- perkusista (15)
- inne (4)

Ogłoszenia: łódzkie

Perkusista z Łodzi szuka zespołu w klimatach
25.03.2017
rock, hard rock, punk rock, elementy heavy metal. Własny sprzęt, zaangażowanie i doświadczenie zapewnione z mojej strony. Preferowany własny materiał, wiek powyżej 25. Ewentualnie założę zespół z gitarzystą mającym własne pomysły, własne utwory, nie musi to być skomplikowana muzyka, ważne żeby była melodyjna i z czadem. Pozdrawiam.
RockerJocker
Założę zespół metalowy. Heavy, thrash, speed
24.03.2017
i pokrewne mocniejsze klimaty i odmiany cięższego grania. Poziom gry średnio zaawansowany. Nie znam teorii i nut. Trochę własnych riffów i mniej lub bardziej zrobionych numerów już jest.
Łódź. Szukamy osoby na drugą gitarę do zespołu
20.03.2017
grającego alternatywny rock. Szukamy kogoś o dobrych umiejętnościach, umiejącego grać zarówno w trudniejszych i złożonych partiach, jak i nie wstydzącego się utworów bardzo prostych, koniecznie posiadającego sprzęt koncertowy, mającego do zaoferowania dobre brzmienia. Lubimy łączyć różne style, dobrze by było jakby była to osoba szeroko lubiąca rock, która umiałaby zaproponować aranżacje i wzbogacić nas brzmieniowo. Z naszej strony dużo autorskiego materiału i zaangażowanie.
Łódź. Szukamy perkusisty do zespołu grającego
20.03.2017
alternatywny rock. Szukamy kogoś o dobrych umiejętnościach, umiejącego grać zarówno w trudniejszych i złożonych partiach, jak i nie wstydzącego się utworów bardzo prostych. Lubimy łączyć różne style, dobrze by było jakby była to osoba szeroko lubiąca rock. Z naszej strony dużo autorskiego materiału i zaangażowanie.
Łódź. Poszukiwany basista do zespołu grającego
12.03.2017
w gatunku classic rock. Wymagane doświadczenie, ale bardziej liczy się zaangażowanie i szybkie opanowywanie materiału. Bardzo ważna jest też umiejętność grania kostką. Muzyka jest przebojowa, energetyczna i tylko autorska, ale piosenki są łatwe do opanowania. Poniewaz mamy juz ustalone koncerty w Europie, sprawa jest pilna.
omniscience
Perkusista szuka osób z Łodzi do grania experimental
7.03.2017
metalu.Mam własny sprzęt, doświadczenie zarówno sceniczne i studyjne.Obsługuję programy fl studio oraz gp5.
bartogrind
Łódź. Koncertujący, nagrywający studyjnie,
7.03.2017
dysponujący ciepłą, strzeżoną i wyposażoną salą prób zespół Day Before Death poszukuje sprawnego, zaznajomionego z podwójną stopą perkusisty. Na sali stoją gary, trzeba mieć swoje blachy, werbel i rowerek. Zainteresowanym chętnie podeślę materiał. Kończymy robienie płyty, także przed nami nagrania i w Polskę z koncertami. Materiał to poważnie zmetalizowany hardcore.
Rqvsqy
Poszukiwany perkusista do wspólnego grania
4.03.2017
w Łodzi w klimatach rocka z elementami alternatywy i indie - jesteśmy otwarci na każdego.
Kutno. Zespoł metalowo rockowo progresywny
2.03.2017
szuka spiewajacego wokalisty lub wokalistki. Mamy sprzet sale gotowy material i perspektywy na przyszlosc. Szukamy kogos z pasja wyobraznia i charyzma. Dla zainteresowanych podesle probki na youtubie.
ahead_lodz
Łódzki Ahead szuka drugiego gitarzysty. Szukamy
27.02.2017
kogoś kto nie myśli sztampowo, kreatywnego, kto nie boi się gry solowej. Kogoś kto urozmaici muzykę, a nie ją odtworzy. Mile widziane talenty organizatorskie. Więcej info na stronie facebook - AHEADlodz.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło się, że wprowadziły Cię w błąd fałszywe informacje przeczytane w internecie (poza Prima Aprilis)?