zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 26 maja 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 268
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (60)
- gitarzysty (22)
- basisty (34)
- perkusisty (32)
- inne (6)


- wokalista (28)
- gitarzysta (29)
- basista (13)
- perkusista (11)
- inne (3)

Ogłoszenia: dolnośląskie

Czort51
Wrocław, okolice. Zespół obracający się w
24.05.2017
gatunkach thrash-heavy szuka perkusisty. Mamy własny materiał, koncertujemy. Supportowaliśmy takie zespoły jak: KAT, Oberschlesien, Dragon. Jeżeli lubisz grać ciężką muzykę i jest ona dla Ciebie ważna odezwij się do nas. Facebook - airstrikepl.
mariuszs
Wokalista i gitarzysta basowy oraz perkusistka
19.05.2017
- reaktywujemy skład. Jest gotowy materiał, nagranie demo, historia zespołu i nazwa. Za nami sporo klubowych i na dużej scenie występów. Wszystko co jest można wykorzystać, tworząc coś nowego, świeżego, lub opartego na muzyce jaką wniosą nowi muzycy. Szukamy ludzi z doświadczeniem, którzy odnajdą się w muzyce hard rock i okolicach w każdą stronę. Szzczegóły na priv - próby we Wrocławiu. Czekamy na odzew od gitarzystów, także od zwariowanych elektroników o ile tacy jeszcze nie wymarli.
Poszukiwana(-ny) jest wokalistka lub wokalista.
17.05.2017
Obecnie zespół gra w fazie prób covery, wybrane numery kapel: Metallica, Def Leppard, Deep Purple, Black Sabbath, MotorHead, ZZtop, Odział Zamknięty, Dżem, TSA.
Witam, poszukujemy wokalisty. Jesteśmy kapelą
16.05.2017
doświadczoną, mamy za sobą dużo koncertów. Gramy rocka, od grania klimatycznego poprzez underground, po mocny riff. Skład dwie gitary i sekcja, mamy gotowy materiał, do całości brakuje nam wokalisty. Wokal, którego szukamy nie musi być wirtuozerski, szukamy po prostu osoby, która potrafi śpiewać i ma wyrobioną wyobraźnię muzyczną, może coś w klimatach underground lub post punkowych. Jeśli chcesz pośpiewać to pisz.
Wrocław. Szukamy dobrego, ciekawego wokalu
15.05.2017
do zespołu. Gramy własny materiał - na ten moment mamy kompozycyjnie zakończone 3 utwory. Poza tym dwa numery, które są na ukończeniu. Parę słów o zespole: w chwili obecnej jest nas trójka - gitara, perkusja i bas. Nie wykluczamy jeszcze jednego instrumentalisty, choć na ten moment nie czujemy parcia żeby go szukać. Gatunek w jakim się poruszamy to ogólnie mówiąc rock, do którego staramy się wplatać elementy charakterystyczne m.in. dla muzyki progresywnej (chociaż stricte prog-rockowym zespołem chyba ciężko nas określić).
Piotrek636
Mam już dość grania samemu i szukam jakiegoś
15.05.2017
zespołu lub po prostu grupki miłośników muzyki do pogrania w miłej atmosferze. Jako, że jestem wielkim fanem zespołów takich jak Iron Maiden, Metallica czy Nocny Kochanek najlepiej gdyby styl muzyczny obracał się w okolicach metalu bo z tym mi też najlepiej idzie na wiośle ale oczywiście potrafię się dostosować. Mam trochę wolnego czasu i chętnie spotykałbym się z kimś w tygodniu albo weekendy na jakieś konkretne granie. Ze swojej stronu oferuję zaangażowanie oraz dyspozycyjność a gram na Ibanezie S520 o którego dbam lepiej niż o własną kobietę i Rolandzie 80gx.
emka1110
Wrocław. Zespół Feylamia poszukuje perkusisty.
15.05.2017
Materiał koncertowy (aktualny) dostępny na youtube oraz na na fb. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na pw.
Poison27
Witam, czy są może we Wrocławiu muzycy chcący
15.05.2017
stworzyć mroczny projekt rockowy w stylu Ghost B. C, Marlina Mansona, Alice Coopera, Kinga Diamonda? Zainteresowanych proszę o wiadomości prywatne.
Szukamy wokalisty lub wokalistki z Wrocławia
11.05.2017
lub okolic. Klimaty: post-hc, crust, hc. Mamy salkę prób, sprzęt i sporo gotowych numerów. W starych składach (grind, hc punk) zagraliśmy trochę koncertów. Szczegóły na priv.
Wrocław. Perkusista z doświadczeniem i z
10.05.2017
własnym sprzętem poszukuje muzyków do grania muzyki w klimatach rock alternatywny (Muse etc.), grunge (Pearl Jam etc), post-grunge, nawet atmospheric rock (np. Anathema). Więcej informacji - zapytaj. Pzdr.
mEEt_ek
Wrocławski zespół heavy-power metalowy Crimson
7.05.2017
Valley poszukuje gitarzysty. Więcej info na priv.
Wrocław. Szukamy gitarzysty do death metalowego
5.05.2017
składu. Tylko poważne propozycje. Salka jest, materiał jest, koncerty są. Więcej info na priv.
Cześć, doświadczona załoga z Wrocławia szuka
3.05.2017
wokalisty. Klimaty rock. Gotowy materiał, własna salka, własny sprzęt. Pełna niezależność. Szukamy prawdziwego męskiego wokalu.
diazar
Zespół Obsydian z Gryfowa Śl. poszukuje wokalistki,
3.05.2017
gramy progressive, alternative, gothic metal, mamy profesjonalny sprzęt (pod wokal też), własną salkę i gotowy materiał na płytę, więcej info na priv.
SuzetteRose
Młody, początkujący zespół szuka wokalisty
30.04.2017
lub wokalistki. Gatunki: rock, metal. Wiek od 17 do około 23 lat. Lokalizacja: Wrocław.
Wrocław. Poszukiwany wokalista do muzyki
30.04.2017
metalcore, post-hardcore. Jest gotowy materiał, który z chęcią wyślę w wiadomości prywatnej. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
Wrocław. Poszukiwany perkusista do grania
30.04.2017
muzyki metalcore, post-hardcore. Jest gotowy materiał, który z chęcią wyślę w wiadomości prywatnej. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
Wrocławski zespół grający japoński rock (pogranicze
28.04.2017
rocka i metalu) poszukuje gitarzysty. W swoim repertuarze mamy zarówno autorskie utwory, jak i covery zespołu Dir En Grey z płyt Vulgar i Withering To Death. Nasze demo można znaleźć pod adresem vulgarism.bandcamp.com - releases. Od przyszłego członka zespołu oczekujemy przede wszystkim dyspozycyjności i zaangażowania, które są dla nas ważniejsze niż wysokie umiejętności techniczne.
Witam, szukam zespołu rockowego do wspólnego
26.04.2017
grania. Okolice Złotoryi, Chojnowa, Bolesławca.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy wiosenna zieleń drzew, krzewów, trawy i rosnące kwiaty mają wpływ na Twoje lepsze samopoczucie po okresie zimowym?