zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 27 lipca 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 277
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (40)
- gitarzysty (22)
- basisty (28)
- perkusisty (48)
- inne (7)
- wokalista (29)
- gitarzysta (36)
- basista (22)
- perkusista (13)
- inne (4)

Ogłoszenia: dolnośląskie

Czort51
Wrocław, okolice. Zespół obracający się w
26.07.2017
gatunkach thrash-heavy szuka perkusisty. Mamy własny materiał, koncertujemy. Supportowaliśmy takie zespoły jak: KAT, Oberschlesien, Dragon. Jeżeli lubisz grać ciężką muzykę i jest ona dla Ciebie ważna odezwij się do nas. Facebook - airstrikepl.
Wrocław. Chętnie dołącze do zespołu grającego
23.07.2017
w stylu hard rock, heavy metal. Więcej info na maila. Zapraszam do kontaktu.
ZZettoja
Cześć. Jestem młodym 19-letnim gościem z
23.07.2017
Wrocławia, z pewnym doświadczeniem muzycznym. Wybieram się też na studia. Szukam zespołu, najlepiej też z Wrocławia, odnajdującego się w muzyce prezentowanej przez np. Asking Alexandria, Bring Me The Horizon, Bullet For My Valentine, itp. Jeżeli chodzi o czysty i piękny wokal i śpiew, jest jeszcze nad czym popracować. Natomiast mocniejsze, brutalniejsze, ostrzejsze, growlowo-screamowe dźwięki, mam wyćwiczone i dobrze się w nich odnajduję. Z czasem nie będzie z mojej strony problemu. Jeśli jesteście zainteresowani i chcielibyście się dowiedzieć więcej, napiszcie na priv.
kazik9798
Witam gram na gitarze i szukam kapeli w stylu
21.07.2017
Five Finger Death Punch, Slipknot lub jakiś szeroko pojęty nu metal. Mam 25 lat zagrałem parę koncertów. Jestem gitarzysta typowo rytmicznym z zacięciem "core". Chętnie dołączę albo założę od postaw taki zespół.
Szukam zespołu pasjonującego się muzyką zabarwioną
21.07.2017
klasycznym rockiem i mocniejszymi bluesowymi brzmieniami, z racji obowiązków zawodowych jestem gotów grać w weekendy. Skupiam się na inspiracjach takimi artystami jak Stevie Ray Vaughan, Eric Clapton, Hendrix, The Who, czy Led Zeppelin itd., ogólnie klasyka. Jeżeli szukasz sumiennego gitarzysty i jesteś zainteresowany(-a) taką muzyką to daj znać, pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Cześć. Jestem wrocławskim perkusistą, posiadającym
19.07.2017
siedmioletnie doświadczenie. Szukam zespołu, który posiada własny materiał i gra w klimatach, metal core, post hardcore (ewentualnie punk rock). Pozdro.
Cześć, szukamy wokalisty bądź wokalistki,
19.07.2017
jesteśmy wrocławskim zespołem hard rockowym Klin. Posiadamy autorski materiał, przygotowany repertuar koncertowy, mamy własną salę prób pod Wrocławiem. Stawiamy na systematyczne organizowanie prób oraz koncertów i nieustanne dopracowywanie swojego warsztatu. Zespół tworzy czterech muzyków znających się od lat jak łyse konie i tworzących zgraną paczkę.
Wrocławski zespół w składzie: wokal, klawisze,
16.07.2017
akordeon poszukuje perkusisty do autorskiego projektu. Oferowany gotowy materiał utrzymany w stylach: alternative, indie pop-rock, art pop-rock, avant-garde, experimental rock, progressive rock (melancholia, niepokój, samotność, smutek). Poszukiwani muzycy niezawodni, gotowi do długoterminowej współpracy. Tylko poważne oferty.
Wrocławski zespół w składzie: wokal, klawisze,
16.07.2017
akordeon poszukuje (kontra) basisty do autorskiego projektu. Oferowany gotowy materiał utrzymany w stylach: alternative, indie pop-rock, art pop-rock, avant-garde, experimental rock, progressive rock (melancholia, niepokój, samotność, smutek). Poszukiwani muzycy niezawodni, gotowi do długoterminowej współpracy. Tylko poważne oferty.
Zespół Trichomes z Wałbrzycha szuka gitarzysty.
10.07.2017
Gramy ciężką a zarazem melodyczną muzykę metalową. Nie szufladkujemy się w konkretnym podgatunku metalu bo inspirują nas różne kapele i każdy coś dokłada od siebie by w rezultacie powstał urywający poślady miks soczystych riffów, zdzieranego gardła i melodycznych wokali. Potencjalny wioślarz sprzęt swój powinien mieć taki, by w stroju drop B mógł dać radę. Palce tak wyćwiczone by poradzić sobie z tymi soczystymi riffami ale także z solówkami. Debiutancka płyta tuż tuż to gitarzystę potrzebujemy na już by koncerty grać i ten krążek promować.
Wrocławski zespół grający japoński rock (pogranicze
3.07.2017
rocka i metalu) poszukuje gitarzysty. W swoim repertuarze mamy zarówno autorskie utwory, jak i covery zespołu Dir En Grey z płyt Vulgar i Withering To Death. Nasze demo można znaleźć pod adresem bandcamp - vulgarism. Od przyszłego członka zespołu oczekujemy przede wszystkim dyspozycyjności i zaangażowania, które są dla nas ważniejsze niż wysokie umiejętności techniczne.
Chętnie stworzę skład obracający się w klimatach
30.06.2017
od Ulcerate, przez Nero di Marte i Gojirę po Opetha. Mam trochę pomysłów na numery i do tego radzę sobie z darciem ryja i czystymi. Dołączyć do istniejącego bandu z tych okolic muzycznych również mogę.
Doświadczony wokalista (studyjnie i scenicznie)
27.06.2017
dołączy do ogarniętej załogi. Preferowane gatunki: black metal, death metal, doom, sludge. Preferowane Dolnośląskie ale dojazdy wchodzą w grę. Próbki i szczegóły na priv.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się oglądać telenowele?