zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 23 listopada 2019

Terminy koncertów - 9.11.2019

Województwo:

Nd Pn Wt Śr Cz Pt So
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Oglądasz informacje archiwalne.
dzień: 9.11.2019 (sobota)
Sweet Noise; Bloody Daisy Białystok, Zmiana Klimatu, 9.11.2019 (szczegóły)
Contrapunk; The Thinners; Do Góry Nogami Bielsko-Biała, Stolarnia, 9.11.2019 (szczegóły)
Prawda; Valery Mess; Bałagan
Chełmża, Cuma, 9.11.2019 (szczegóły) Koncert Prawda, Valery Mess, Bałagan
Ankh Ciechanów, Fabryka Kultury Zgrzyt, 9.11.2019 (szczegóły)
Dejected Tramp Czeski Cieszyn (Czechy), Blady Świt / Bledy Usvit, 9.11.2019 (szczegóły)
Łydka Grubasa; Crack; San Quentin Ełk, Ełckie Centrum Kultury, 9.11.2019 (szczegóły)
Black Radio; Luxtorpeda Gdańsk, Parlament, 9.11.2019 (szczegóły)
House of Death; Rollin Jester
Kędzierzyn-Koźle, Kameleon Jazz Club, 9.11.2019
(koncert odwołany)
(szczegóły)
Koncert House of Death, Rollin Jester
The Sixpounder; Eskalacja; Microgravity
Kościerzyna, Exodus, 9.11.2019 (szczegóły) Koncert The Sixpounder, Eskalacja, Microgravity
Swallow the Sun; October Tide; Oceanwake
Kraków, Zaścianek, 9.11.2019 (szczegóły) Koncert Swallow the Sun, October Tide, Oceanwake
Sick Of It All; Comeback Kid; Cancer Bats; Additional Time
Kraków, Kwadrat, 9.11.2019 (szczegóły) Koncert Sick Of It All, Comeback Kid, Cancer Bats, Additional Time
Heat Affected Zone; Oderbeast; Disephia Kraków, Pub Pod Ziemią, 9.11.2019 (szczegóły)
Soulstone Gathering 2019
Graveyard; Electric Moon; Mars Red Sky; Mr. Bison; Arcadian Child
Kraków, Zet Pe Te, 9.11.2019 (szczegóły) Koncert Soulstone Gathering 2019
Heart Attack; Maszyna Kraśnik, Piaskowa Pub, 9.11.2019 (szczegóły)
Materia; I Was Born Twice; Heresy Denied
Krosno, Rock Klub Iron, 9.11.2019 (szczegóły) Koncert Materia, I Was Born Twice, Heresy Denied
Eraserhead; Hateful Five; Deltha
Lublin, Cafe Ramzes, 9.11.2019 (szczegóły) Koncert Eraserhead, Hateful Five, Deltha
Zeppelinians Tribute Band Łódź, Iron Horse, 9.11.2019 (szczegóły)
Pestilence; Tortharry; Besatt; Hypnos; Profanation; Bloodphemy; Planet Hell; Offence
Łódź, Magnetofon, 9.11.2019 (szczegóły) Koncert Pestilence, Tortharry, Besatt, Hypnos, Profanation, Bloodphemy, Planet Hell, Offence
Vierna Łódź, Tu, 9.11.2019 (szczegóły)
Para Wino; Dziarwa Myślenice, Pod Parasolkami, 9.11.2019 (szczegóły)
Moanaa; Haven Opole, Wyjście Awaryjne, 9.11.2019 (szczegóły)
From Voodoo to Zen Tour Polska 2019
Tides From Nebula; Rosk
Piła, Barka, 9.11.2019 (szczegóły) Koncert From Voodoo to Zen Tour Polska 2019
Destroyer 666; Hour of Penance; Nocturnal Graves; Inconcessus Lux Lucis
Poznań, U Bazyla, 9.11.2019
(Dead Congregation nie wystąpi)
(szczegóły)
Koncert Destroyer 666, Hour of Penance, Nocturnal Graves, Inconcessus Lux Lucis
Destroyers; Divine Weep; Shadow Warrior
Stalowa Wola, Labirynt, 9.11.2019 (szczegóły) Koncert Destroyers, Divine Weep, Shadow Warrior
Koniec Listopada; Half-Broke Cigarette Suwałki, Komin, 9.11.2019 (szczegóły)
Mindfak; Barreleye; Godbite Szczecin, Jambar, 9.11.2019 (szczegóły)
Melancholy Hill Szczecin, Piwnica Kany, 9.11.2019 (szczegóły)
Mayzel; Line of Dead Tychy, Tawerna Pod Różą Wiatrów, 9.11.2019 (szczegóły)
Lipali
Tychy, Underground Pub, 9.11.2019 (szczegóły) Koncert Lipali
Jinjer; The Agonist; Khroma; Space Of Variations
Warszawa, Hybrydy, 9.11.2019 (szczegóły) Koncert Jinjer, The Agonist, Khroma, Space Of Variations
Kult
Warszawa, Stodoła, 9.11.2019 (szczegóły) Koncert Kult
Pandrador; Sacrimonia; Lament; Hegony
Wrocław, Alive, 9.11.2019 (szczegóły) Koncert Pandrador, Sacrimonia, Lament, Hegony
Ravdina; Morphide
Żagań, Elektrownia, 9.11.2019 (szczegóły) Koncert Ravdina, Morphide
Transgresja; Last of the Crown Żory, Ozi Pub, 9.11.2019 (szczegóły)