dzień:
|
19.10.2019
(sobota)
|
Revenge Insanity;
Protect This City;
Bloodisle
|
|
Agressiva 69;
Smoggg;
Bright Ophidia
|
Chorzów,
Leśniczówka,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Antidemon;
Lethal Stab
|
Cieszyn,
Anielski Młyn,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Proletaryat;
Soul Blast;
Run the River
|
Dąbrowa Górnicza,
Rock Out,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Mini Dożynki Tour 19's
Tassack;
Mind Enforcer
|
Gdańsk,
Paszcza Lwa,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Tribute Night: Iron Maiden & Metallica
Blood Brothers;
Alcoholica
|
Gdańsk,
Wydział Remontowy,
19.10.2019
(szczegóły)
|
|
|
Truchło Strzygi;
Gruzja;
Trup
|
|
Zenek Kupatasa;
Mexyk
|
Grudziądz,
Czarny Krążek,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Materia;
I Was Born Twice;
Heresy Denied
|
Iława,
Iowa Music Bar,
19.10.2019
(szczegóły)
|
|
|
Żywiołak
|
Jaworzno,
Relax,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Brudny Skurwiel;
Czort
|
|
Hern;
Haures
|
Kobiór,
Gra Gitara,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Moriah Woods
|
Kościerzyna,
Texas Pub,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Castle Metal Fest IV
Indicium;
Obsydian;
Error Code;
Syndrom
|
Kożuchów,
Piwnica Rycerska,
19.10.2019
(szczegóły)
|
|
|
Cochise;
White Matter
|
Kraków,
Boss Garage Pub,
19.10.2019
(szczegóły)
|
|
|
Podwórkowi Chuligani;
De Łindows
|
Kraków,
Warsztat,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Burek! Dobry Pies;
33 Trzysta;
Tebeg;
Szarańcza
|
Kraśnik,
Piaskowa Pub,
19.10.2019
(szczegóły)
|
|
|
Zeppelinians Tribute Band
|
Krosno,
Rock Klub Iron,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Nagrobki
|
|
Mindfak;
The Burning Hands;
Comin
|
|
Pidżama Porno
|
Łódź,
Wytwórnia,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Łódź Death Fest vol. IV
Trauma;
Stygmath;
Arcane Dust;
Infernal Bizarre;
Lobotomia
|
|
Guantanamo Party Program;
Dom Zły;
71TonMan
|
Łódź,
Niebostan,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Bulletraid;
Thunderstroke;
Anty Klerykał
|
|
Malformation
|
Myślenice,
Pod Parasolkami,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Kat & Roman Kostrzewski;
Acheront
|
Ostrowiec Świętokrzyski,
Ptaszek w Klatce,
19.10.2019
(szczegóły)
|
|
|
Drip Of Lies;
Deszcz;
8kaw;
Parh
|
|
Folk Metal Night
Runika;
Morhana;
Derwana
|
Poznań,
Pod Minogą,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Stay Nowhere;
Cornered;
Failure by Design
|
Poznań,
Skłot Rozbrat,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Sztywny Pal Azji
|
Przemyśl,
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki "Zamek",
19.10.2019
(szczegóły)
|
|
|
Lion Shepherd
|
|
Cronica
|
Rzeszów,
Vinyl,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Karcer;
40 Mil Obłędu;
Nic Śmiesznego
|
Sandomierz,
Lapidarium,
19.10.2019
(szczegóły)
|
The Sixpounder;
Across the Shade;
Męczenie Owiec;
My Own Abyss
|
Skarżysko-Kamienna,
Semafor,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Skov;
Nights of Eternal
|
Słupsk,
Motor Rock Pub,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Acid Drinkers;
Hypnos;
Post Profession;
Planet Hell
|
|
Łydka Grubasa
|
Szczecin,
Delta,
19.10.2019
(szczegóły)
|
The Watermelons;
MID
|
Toruń,
Od Nowa,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Fertile Hump;
Shishi
|
Toruń,
Dwa Światy,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Mister X;
Messed Up;
Infekcja;
Anti Humans;
August Landmesser
|
Wałbrzych,
PTTK Harcówka,
19.10.2019
(szczegóły)
|
|
|
Machine Head
|
Warszawa,
Progresja Music Zone,
19.10.2019
(szczegóły)
|
|
|
Gorgonzolla
|
Warszawa,
Potok,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Female Metal Voices Festival vol. 4
Circle Waves;
Ahead;
Aversja;
Fate
|
|
747;
Contrapunk
|
Wodzisław Śląski,
Amber,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Progolucja Październikowa - druga edycja
Ankh;
Halucynacje;
Pinn Dropp;
Walk Among Statues;
My Secret Haven
|
Wrocław,
Czasoprzestrzeń,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Nahum;
Warbell;
Innersphere;
Purnama
|
Wrocław,
Liverpool,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Dobre Rockowanie
Pijacka Banda;
Ska Petarda;
Bigger Half;
Blind to Differences
|
Zakopane,
Dworzec Tatrzański,
19.10.2019
(szczegóły)
|
Satarial;
Horns
|
|