zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 26 września 2021

Archiwum terminów koncertów

Wybierz miesiąc:

20211 2 3 4 5 6 7 8 9
2020:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2019:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2018:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2017:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2016:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2015:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2014:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2013:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2011:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2010:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2009:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2008:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2007:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2006:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2005:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2004:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2003:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2002:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2001:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2000:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1999:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1998:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1997:  2 6 9 11 12
1996:  2 3 4 6 7 9 10
1995:  2 6 9


koncerty według dni (8.2021) - archiwum

Oglądasz informacje archiwalne. Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
dzień: 1.08.2021 (niedziela)
Illusion Katowice, Fabryka Porcelany, 1.08.2021 (szczegóły)
Vader; Skaphos Skarżysko Kamienna, Semafor, 1.08.2021 (szczegóły)
Coffinwood; Terroreyed; Toughness Warszawa, Potok, 1.08.2021 (szczegóły)
The Stubs; Mental Wounds Warszawa, Pogłos, 1.08.2021 (szczegóły)
dzień: 4.08.2021 (środa)
Nagrobki Łódź, Konkret, 4.08.2021 (szczegóły)
dzień: 5.08.2021 (czwartek)
Fish Basket; Moonstone Kraków, Paon, 5.08.2021 (szczegóły)
John Moods; Nagrobki Warszawa, Plac Zabaw nad Wisłą, 5.08.2021 (szczegóły)
Ignu; Makiwara; Uranus Space Club Wrocław, Akademia, 5.08.2021 (szczegóły)
dzień: 6.08.2021 (piątek)
Nagrobki Gdańsk, Ziemia, 6.08.2021 (szczegóły)
Złośnik; Digitus Medius; ExMetal Kraków, Pub Pod Ziemią, 6.08.2021 (szczegóły)
Rock nad Legą
The Rebels; No Profits; GaGa/Zielone Żabki; Alians; Kundle; Do Góry Nogami; Dary Lasu; Molly Malone's; Power of Love
Olecko, 6.08.2021 (szczegóły)
Mountain Jam Generator Party
Red Scalp; Taxi Caveman; Izzy and the Black Trees; Acid Row
Przełęcz Lądecka, 6.08.2021 (szczegóły)
Klasz Ov The Sejtans XVI
Leash Eye; Tankograd; The Kroach
Warszawa, VooDoo, 6.08.2021 (szczegóły)
Me And That Man; Mulk; Dance Like Dynamite Wrocław, HotSpot, 6.08.2021 (szczegóły)
Siekiera Fest 2021
Corruption; Doomas; Nuclear Vomit; Mass Insanity; The Burning Hands; Necrosys
Wrocław, Pola Osobowickie, 6.08.2021 (szczegóły)
dzień: 7.08.2021 (sobota)
Eteritus; Złośnik; Rusty Mind; Soma Ulte Bydgoszcz, Wiatrakowa, 7.08.2021 (szczegóły)
Me And That Man; Mulk; Dance Like Dynamite Katowice, Fabryka Porcelany, 7.08.2021 (szczegóły)
Styxx; Hellhaim Kraków, Boss Garage Pub, 7.08.2021 (szczegóły)
Rock nad Legą
Nic Śmiesznego; Dolina Lalek; The Corpse; Prawda; St. Omer; Nauka o Gównie; Kto Nie Kocha Pieszczocha; Tureto Sindromas
Olecko, 7.08.2021 (szczegóły)
Mountain Jam Generator Party
Acid Rooster; o.d.r.a.; Diuna; Andromeda Space Ritual
Przełęcz Lądecka, 7.08.2021 (szczegóły)
Entreaty; Toughness Puławy, The Local, 7.08.2021 (szczegóły)
Percival Warszawa, Progresja Music Zone, 7.08.2021 (szczegóły)
Chainsword; Charnel; Virulent Scourge Warszawa, 2koła, 7.08.2021 (szczegóły)
Siekiera Fest 2021
Hate; Deus Mortem; Besatt; Hate Them All; Kalt Vindur; Proch
Wrocław, Pola Osobowickie, 7.08.2021 (szczegóły)
dzień: 8.08.2021 (niedziela)
Me And That Man; Mulk; Dance Like Dynamite Kraków, Nowa Rezydencja, 8.08.2021 (szczegóły)
Percival Kraków, Hype Park, 8.08.2021 (szczegóły)
Siekiera Fest 2021
Azarath; Trauma; F.A.M.; Innersphere; Mindfak; Crippling Madness
Wrocław, Pola Osobowickie, 8.08.2021 (szczegóły)
dzień: 10.08.2021 (wtorek)
Vader; Skaphos Żagań, Elektrownia, 10.08.2021 (szczegóły)
dzień: 11.08.2021 (środa)
Vader; Skaphos Bielsko-Biała, Rude Boy Club, 11.08.2021 (szczegóły)
dzień: 12.08.2021 (czwartek)
Sunnata; ARRM; Inverted Mind Kraków, Hype Park, 12.08.2021 (szczegóły)
Me And That Man; Mulk; Dance Like Dynamite Poznań, Skwer Play, 12.08.2021 (szczegóły)
Thar Ai; Avasive; Forthian Wrocław, Akademia, 12.08.2021 (szczegóły)
dzień: 13.08.2021 (piątek)
Riverside; Collage; Mick Moss; Steve Rothery; Amarok; Inside Again; Art Of Illusion; Mission Jupiter; Retrospective; Mechanizm; Pale Mannequin Gdańsk, Hevelianum, 13.08.2021
(United Arts Festival 2021)
(szczegóły)
Weird Tales; Moonstone Katowice, Drzwi Zwane Koniem, 13.08.2021 (szczegóły)
Slipknot; Jinjer Sopot, Ergo Arena, 13.08.2021
(koncert przełożony z 3.08.2020; nie odbędzie się w terminie)
(szczegóły)
Me And That Man; Mulk; Dance Like Dynamite Warszawa, Progresja Music Zone, 13.08.2021 (szczegóły)
Belzebong; Dopelord; Las Trumien Warszawa, Rejs, 13.08.2021 (szczegóły)
The Stubs; High Ride Wrocław, Akademia, 13.08.2021 (szczegóły)
dzień: 14.08.2021 (sobota)
United Arts Festival 2021
Kat & Roman Kostrzewski; Illusion; Vader; Batushka; Malevolent Creation; Hate; Antigama; Trauma
Gdańsk, Hevelianum, 14.08.2021 (szczegóły)
Belzebong; Dopelord; Las Trumien Katowice, Fabryka Porcelany, 14.08.2021 (szczegóły)
Jack Crusher; Chałtcore Maniowy, Luzik Pub, 14.08.2021 (szczegóły)
The Stubs; Power Plant Szczecin, 14.08.2021 (szczegóły)
Sunnata; Hydra; The Heavy Clouds Warszawa, Hydrozagadka, 14.08.2021 (szczegóły)
Bifrost; Hateful Five; Quantum Void Warszawa, Potok, 14.08.2021 (szczegóły)
« Poprzednie
1