zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 25 marca 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 190
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (41)
- gitarzysty (20)
- basisty (21)
- perkusisty (29)
- inne (10)
- wokalista (8)
- gitarzysta (24)
- basista (9)
- perkusista (13)
- inne (3)

Ogłoszenia: łódzkie

Szukamy gitarzysty do klimatów hard rockowych
24.03.2019
(szybkie, jak i wolniejsze utwory). Sala w Neonice na Tuwima. Materiał własny powyżej godziny. Próby dwa razy w tygodniu. Mamy zaplanowane występy.
Zespół HellRose szuka gitarzysty, gramy hard
15.03.2019
rocka głównie własne kompozycje, wymagania: dyspozycyjność, umiejętności, doświadczenie, kreatywność, dobry sprzęt. Próby w centrum Łodzi.
Bełchatów. Klawiszowiec poszukiwany. Zespól
8.03.2019
grający współczesnego rocka w składzie bas, gitara, bębny i wokalistka szuka klawiszowca grającego mało, ale z głową. Mamy zalążki materiału lecz jeszcze sporo pracy przed nami. Każdy z nas gra na codzień w innych kapelach wokalistka jest absolwentką akademii muzycznej. Posiadamy salkę i gramy raz w tygodniu.
Bełchatów. Gitarzysta poszukiwany. Zespól
8.03.2019
grający współczesnego rocka w składzie bas, gitara, bębny i wokalistka szuka kreatywnej gitary. Mamy zalążki materiału lecz jeszcze sporo pracy przed nami. Każdy z nas gra na codzień w innych kapelach wokalistka jest absolwentką akademii muzycznej. Posiadamy salkę i gramy raz w tygodniu.
Basista potrzebny do grania dla przyjemności
4.03.2019
i oderwania od codzienności. Wiek 40+. Gramy hobbystycznie, ale to nie znaczy że byle jak. Jest salka, ale sprzęt musisz mieć własny. Jest gitara i perkusja, brakuje Twojego basu oraz wokalu. Grywamy regularnie raz albo dwa razy w tygodniu. Wbijaj, będzie fajnie.
Łódź. Doświadczony zespół rockowy w składzie
27.02.2019
bas, perka i gitara poszukuje wokalu, najlepiej damskiego. Materiał jest, sala jest, plany koncertowe i studyjne są. Wokalu brak. Wiek: 20+. Mile widziane próbki. Kontakt na priv.
Zespół łódzki Arcane Dust poszukuje perkusisty.
26.02.2019
Mamy na koncie sporo występów, jedną płytę i jesteśmy organizatorami Łódź Deat Fest. Poszukujemy człowieka kochającego grać metal, zdeterminowanego, lubiącego dobrą zabawę.
Szukamy wokalisty do grania psychodeli, prog,
25.02.2019
doom, post-metal (Tool, Neurosis, King Crimson, Meshuggah, Sonic Youth, Swans). Mamy własną salę na Bałutach i soro materiału (pomysły, riffy i kilka gotowych utworów). Na razie gramy w 2 gitary i bas.
Szukamy perkusisty do grania psychodeli,
25.02.2019
prog, doom, post-metal (Tool, Neurosis, King Crimson, Meshuggah, Sonic Youth, Swans). Mamy własną salę na Bałutach i soro materiału (pomysły, riffy i kilka gotowych utworów). Na razie gramy w 2 gitary i bas.
james81
Czołem. 2 gitarzystów potrzebuje basisty,
25.02.2019
pałkarza i wokalu do stworzenia bandu w klimatach thrash metal. Wiek 18 - 21 lat. Łódź.
Siema. Zespół z Tuszyna szuka basisty do
24.02.2019
grania grunge, metalu. Nie ograniczamy się na gatunki. Mamy tylko swój materiał ok. 15 utworów, kilkanaście koncertów zagranych, własne miejsce prób. Wbijajcie na próbę. Pozdro.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jak często bywasz w muzeach?