zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 16 października 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 175
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (46)
- gitarzysty (15)
- basisty (26)
- perkusisty (26)
- inne (6)

Ogłoszenia: łódzkie

Łódź. Szukamy perkusisty do rocka alternatywnego.
14.10.2018
Gramy melodyjnie i różnorodnie, dużo materiału, bardzo konkretne plany (profesjonalne demo, koncerty). Mamy pomoc menadżerską i dobre kontakty. Interesuje nas tylko poważne podejście do sprawy i przyzwoity warsztat.
Poszukiwany basista do projektu lo-fi, muzyka
12.10.2018
new wave, electronic, psychodelic z połączeniem gitarowego brzmienia na chorusie.
Wokalisto-gitarzysta-synthowiec szuka zakręconych
12.10.2018
ludzi do stworzenia projektu lo-fi, muzyka new wave, electronic, psychodelic z połączeniem gitarowego brzmienia na chorusie.
Zespół punk rockowy poszukuje perkusisty.
12.10.2018
Wymagania - własny sprzęt i zaangażowanie w projekt. Szczegóły podam w wiadomości prywatnej.
Łódź. Doświadczony zespół rockowy w składzie
7.10.2018
bas, perka i gitara poszukuje wokalu, najlepiej damskiego. Materiał jest, sala jest, plany koncertowe i studyjne są. Wokalu brak. Śpiewasz, chcesz się pokazać? Zgłoś się. Wiek: 20+. Mile widziane próbki. Kontakt na priv.
Zespół z Łodzi poszukuje basisty. Jest nas
6.10.2018
trzech (wokal gitara i druga gitara ale dojdzie ktoś jeszcze na perkusje), chcemy grać muzykę rockowo-metalową. Jesteśmy początkującym zespołem, wynajmujemy salkę.
Zespół metalowy poszukuje do współpracy basisty.
29.09.2018
Wiek od 16 do 24 lat. Jesteśmy w trakcie tworzenia własnych utworów i mamy już zaplanowane kilka koncertów. Próby odbywają się w piątki od 19:00. Składka na salkę wynosi 50 złociszy na miesiąc. Łódź.
Perkusista z Łodzi poszukuje zespołu z własnym
29.09.2018
materiałem, klimaty lat 80-90. Rock, hard rock, heavy metal, punk rock, glam rock. Wiek powyżej 30. Własny sprzęt i doświadczenie. Pozdrawiam.
Chłop przed 30-tką, gram na perkusji ok.
24.09.2018
15 lat, absolwent łódzkiej AMuz, grałem różne rzeczy, od lekkich klimatów do kotleta, przez hiphop, rock, aż po największe polskie festiwale muzyczne (Opole, Sopot itp.). Szukam zespołu, z którym mógłbym się rozwinąć muzycznie, który ma swoją salę prób (czy nawet współdzieloną z inną kapelą), który nie gra black metalu, ani wesel. Bardzo dużym atutem są wysokie umiejętności muzyków, w końcu im lepszy mamy warsztat i wachlarz możliwości, tym lepiej możemy się pobawić muzyką. Aczkolwiek nie jestem nie wiadomo jak dobrym bębniarzem, więc nie jest to musem.
Łódź. 34-letni perkusista. Stworze kapele
19.09.2018
lub dołączę do istniejącej w klimatach hard rocka, thrash metalu, metalcore. Sala oraz graty są. Interesują mnie gitarzyści, basiści z Łodzi w wieku od 28 do 36 czyli teoretycznie ogarnięci i stabilni życiowo ludzie.
Łódź i okolice. Jestem wokalistą i zbieram
17.09.2018
nowy skład do grania. Szukam na początek kompozytora grającego na jakimś instrumencie (najchętniej gitara, bas, elektronika, klawisze). Granie raczej lekko rockowe z elementami elektroniki (nie bronię się przed cięższymi riffami, ale nie na nich mi głównie zależy). Na priv mogę wysłać kilka inspiracji, żeby było jasne, o jaki klimat mi chodzi. Pozdr.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się żałować odkładania na później spełniania swoich muzycznych marzeń?