zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 23 czerwca 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 166
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (31)
- gitarzysty (15)
- basisty (24)
- perkusisty (27)
- inne (5)
- wokalista (11)
- gitarzysta (20)
- basista (8)
- inne (5)

Ogłoszenia: łódzkie

Łódź. Szukam basisty(-tki) do zespołu. Gramy
22.06.2018
akustycznie, spokojnie i melodyjnie, lekki rock w nieco oryginalnej odsłonie i lżej. Muzyka wpadająca w ucho, materiał własny, różnorodny. Mamy też pomoc menadżerską. Docelowo ma to być gitara akustyczna, duet wokalny męsko-żeński, keyboard lub akordeon, bas i wiolonczela.
Łódź. Zespół (rock alternatywny) w pełnym
18.06.2018
składzie szuka wokalistki, aby zrobić duet na dwa wokale (jest wokal męski, chcemy żeby były dwa wokale w harmonii). Mamy dużo autorskiego materiału i właśnie będziemy realizować profesjonalne demo. Szukamy kogoś na stałe.
Łódź. Szukamy akordeonisty do zespołu. Gramy
18.06.2018
akustycznie, spokojnie i melodyjnie, lekki rock i lżej. Muzyka wpadająca w ucho, materiał własny, różnorodny. Mamy też pomoc menadżerską. Obecnie w składzie gitara akustyczna, wokal męski i bas. Docelowo ma to być jeszcze wokal żeński (duet), wiolonczela i akordeon (ew. klawisze).
Łódź. Szukamy keyboardzisty(-tki) do zespołu.
18.06.2018
Gramy akustycznie, spokojnie i melodyjnie, lekki rock i lżej. Muzyka wpadająca w ucho, materiał własny, różnorodny. Mamy też pomoc menadżerską. Obecnie w składzie gitara akustyczna, wokal męski i bas. Docelowo ma być jeszcze wokal żeński (duet), wiolonczela i klawisze (ew. akordeon).
Łódź. Szukam wokalistki do zespołu. Gramy
18.06.2018
akustycznie, spokojnie i melodyjnie, lekki rock i lżej. Muzyka wpadająca w ucho, materiał własny, różnorodny. Mamy też pomoc menadżerską. Obecnie w składzie gitara akustyczna, wokal męski i bas. Docelowo ma to być jeszcze wokal żeński (duet), wiolonczela i klawisze (ew. akordeon).
Łódź. Doświadczony zespół rockowy w składzie
14.06.2018
bas, perka i gitara poszukuje wokalu. Materiał jest, sala jest, plany koncertowe i studyjne są, wokalu brak. Oczekujemy zaangażowania i determinacji w dążeniu do wspólnych celów. Wiek: 20+. Mile widziane próbki.
Łódź. Jestem gitarzystą rockowym z doświadczeniem
10.06.2018
scenicznym i studyjnym, szukam zespołu. Głównie obracam się w klimacie rocka, hard rocka. Lubię Whitesnake, Black Label Society, Guns n Roses i inne rockowe i metalowe kapele. Wcześniej współpracowałem z takimi muzykami jak Cameron Vegas, a obecnie z Futro z Ryby. W razie pytań prosze pisać PW.
Witam. Szukam kogoś kto mógłby nauczyć mnie
2.06.2018
technik screamu i growlu oczywiście odpłatnie na terenie województwa łódzkiego. Oczekuje miłego podejścia do ucznia. Uczę sie już długo śpiewać ale za bardzo nie mogę znaleźć nauczyciela takich technik.
20-letni gitarzysta z Łodzi szuka ludzi,
31.05.2018
do wspólnego pogrania (i założenia zespołu) w stylu Billy Talent, Sum 41 czy Green Day.
Basista z wykształceniem muzycznym i profesjonalnym
28.05.2018
sprzętem, w wieku XXI. Preferowane kierunki: metal i jazz, ale i alternatywa, generalnie otwarty na wszystko co poprawne i ambitne.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Wolisz iść na koncert czy mecz piłki nożnej?