zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 16 grudnia 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 219
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (35)
- gitarzysty (27)
- basisty (35)
- perkusisty (32)
- inne (8)
- wokalista (16)
- gitarzysta (28)
- basista (8)
- perkusista (11)
- inne (3)

Ogłoszenia: wielkopolskie

Jesteśmy z Poznania i gramy melodic death
9.12.2017
metal, więc jeśli lubisz szybkie tempo i interesuje Cię granie w doborowym towarzystwie to koniecznie się odezwij. W celu zapoznania się z naszą twórczością zapraszamy na nasz profil na Facebooku i YouTube.
Pilnie poszukiwany perkusista rockowy grający
5.12.2017
z serducha, mamy własną salkę prób z wyposażeniem, tworzymy własną muzę. Jeśli jesteś zainteresowany - zapraszamy na próbę.
Zespół Between Nothing poszukuje perkusisty.
28.11.2017
Jesteśmy z Poznania i gramy melodic death metal, więc jeśli lubisz szybkie tempo i interesuje Cię granie w doborowym towarzystwie to koniecznie się odezwij. W celu zapoznania się z naszą twórczością zapraszamy na nasz profil na Facebooku i YouTube.
Cześć, szukam zespołu (lub chętnych do założenia
26.11.2017
nowego) w klimatach hardcore'owych, post hardcore'owych. Mam 26 lat, sprzęt i doświadczenie studyjne i sceniczne. W razie potrzeby mogę również grać na basie. Poznań i okolice.
Poznań i okolice. Zespół szuka wokalu. Jesteśmy
22.11.2017
dobrze zgranym, nowym zespołem. Działamy od niedawna ale każdy ma spory bagaż doświadczeń. Gramy szybko i ciężko (stroimy nisko) - po prostu metal. Jest gotowych kilka numerów instrumentalnych, bez tekstów i pomysłów na wokal. Mamy własną, bezpieczną próbownię za free. Gramy dla przyjemności i koncertowania, bez parcia. Więcej odpowiem na priv. Zainteresowanym podeślę link do posłuchania. Nie myśl, działaj. - pisz na priv.
eryslp59
Siema 19-letni gitarzysta zaprzyjaźni się
20.11.2017
z drugim gitarzystą w podobnym wieku w klimacie blues, hard rock, r'n'r jednocześnie grającego na gitarze z myslą o stworzeniu czegoś wspólnego. Chodzi o prawdziwego rock'n'rolla. Więcej na priv.
Chętnie poznam kogoś nowego w celach czysto
19.11.2017
towarzyskich, zwłaszcza wspólnych wypadów na koncerty. W najbliższym czasie wybieram się na Closterkeller (3.12 w Poznaniu), ale rozważę też inne propozycje. Nie piję i jestem raczej spokojną osobą. Wiek 30+.
Witam. Dolacze do projektu lub zespolu, czy
17.11.2017
z przyjemnoscia poloze slady basu na plyte, jesli bedzie potrzeba. Interesuja mnie zespoly, ktore juz sa troche na scenie. Posiadam dos. sceniczne oraz studyjne. Zagralem okolo 200 koncertow. Gram w zespole ThermiT, Facebook - thermit.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jak często zmieniasz telefon komórkowy?