zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 15 sierpnia 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 180
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (40)
- gitarzysty (15)
- basisty (26)
- perkusisty (25)
- inne (4)

Ogłoszenia: wielkopolskie

My Piece of Asylum poszukuje krzycząco-śpiewającego
7.08.2018
wokalisty. Istniejemy na scenie dobrych kilka lat, za sobą sporo koncertów i nagraną LP. Specyfikacja gatunku ociera się o nową falę cięższych metalowych brzmień, aczkolwiek aktualnym celem bandu jest skręcenie w bardziej progresywne sfery muzyczne przy utrzymaniu swoistego ciężaru. Próby odbywać będą się w okolicach Poznania. Jeśli zainteresowanie spadło na twoje oczy, to zapraszamy do kontaktu priv, a do odsłuchania twórczości odsyłamy na facebookową stronę.
Hej, witajcie. Poznań. Zespół grający szeroko
6.08.2018
pojętą muzykę rock'n'rollową z lat 70, 80, 90 (GNR, AC/DC, Led Zeppelin itd.) szuka basisty. Mamy swoją salę prób, a także swój materiał jak i covery. Więcej info priv. Czekamy na Ciebie.
Cześć, jesteśmy zespołem poruszającym się
30.07.2018
w klimatach thrash-heavy. Gramy swój materiał w składzie gitara, bas, perkusja i wokal. Po 2 latach rozstaliśmy się z naszym perkusistą w związku z czym szukamy nowego. Jesteśmy nastawieni na rozwój więc zależy nam na zaangażowaniu i regularnych próbach. Jeżeli jesteś zainteresowany, możesz i chcesz poświęcić swój czas na wspólne tworzenie muzyki - napisz, opowiemy więcej, wpadniesz do nas na próbę. Preferowany wiek 20-30 lat.
Perkusista z Poznania poszukiwany. Jesteśmy
29.07.2018
zespołem metalowym - gramy w składzie gitara, wokal, bas, perkusja. Po prawie dwuletniej współpracy musieliśmy rozstać się z naszym perkusistą. Chcemy nadal tworzyć materiał, grać koncerty i rozwijać się. Mamy fajną salkę w centrum Poznania i zależy nam na regularnych próbach. Jeśli jesteś zainteresowany napisz, wyślemy linki, opowiemy więcej i wpadniesz na próbę.
Doświadczony zespół rock and rollowy szuka
26.07.2018
pilnie nowego wokalu. Zależy nam na osobie zaangażowanej, która posiada odpowiednie walory wokalu i w miarę szybko opanuje nasz repertuar. W planach kolejne koncerty.
meehred
Potrzeba mi gitarzysty do nagrania partii
25.07.2018
w thrash-deathowym materiale. Szczegóły priwem.
Zespół Pandora z Wrześni poszukuje basisty.
24.07.2018
Mocne granie - w przewadze własny materiał. Zapraszamy niezobowiązująco na próbę. Sam ocenisz czy cie to kręci i wchodzisz w to czy nie.
wojtech111
Cześć. Szukam koncertującego lub mającego
22.07.2018
w planach zespołu. Mam spore doświadczenie studyjne i koncertowe. Muza generalnie mocniejsza ale inne opcje też biorę pod uwagę. Najlepiej Wielkopolska.
Doświadczony zespół rockowy szuka sprawnego
17.07.2018
basisty. Trochę odpoczywaliśmy. ale teraz przygotowujemy promocję naszej nowej płyty - koncerty, teledyski, itp. Wciąż brakuje nam jednak sprawnego basisty, najlepiej z okolic Poznania (próby w Poznaniu) który na początek szybko ogarnie partie basowe z naszej płyty (pierwsze koncerty zaplanowane na koniec września) a potem zaangażuje się w tworzenie nowych numerów. Jeżeli jesteś po 30-tce i masz gotowość do grania dobrej muzy odezwij się koniecznie.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Co sądzisz o polskie muzyce ludowej?