zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 19 grudnia 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 173
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (41)
- gitarzysty (15)
- basisty (27)
- perkusisty (29)
- inne (4)
- wokalista (13)
- gitarzysta (12)
- basista (8)
- inne (5)

Ogłoszenia: wielkopolskie

Gitarzysta rytmiczny z Poznania, z doświadczeniem
12.12.2018
scenicznym i studyjnym poszukuje istniejacego składu. Solówek nie wycinam ale potrafie położyć solidny fundament pod każdy utwór. Nie przepadam za coverami wiec szukam raczej kapeli o ambitnym podejściu do muzyki, ktora gra swoje rzeczy.
Poszukiwany wokal growling do zespołu metalowego.
10.12.2018
Wymagania wiek pow. 27 l., realnie czas na 1-2 próby w tygodniu. Gramy średnio raz w miesiącu. Często wyjazdy po kraju lub kraje ościenne.
Bart_83
Potrzebna wokalistka lub wokalista do projektu
7.12.2018
heavy metalowego w klimacie Black Sabbath z lat 80., 90. i polskiego KAT-a. Wiek i doświadczenie nieistotny - istotny natomiast wokal. Próby w soboty w Poznaniu.
Hej, witajcie. Poznań. Zespół grający szeroko
5.12.2018
pojętą muzykę rock n rollową z lat 70, 80, 90 (GNR, AC/DC, Led Zeppelin itd.) szuka basisty. Mamy swoją salę prób, a także swój materiał jak i covery. Można nas posłuchać nas na YouTube. Więcej info priv. Śmiało piszcie do nas.
Cześć. Zespół poznański Absolut Zero poszukuje
5.12.2018
wokalu. Gramy muzykę metalową-rockową, klimaty: Pantera, Black Label Society, Metallica. Potrzebujemy człowieka zaangażowanego, który ma czas pojawiać się raz w tygodniu na próbach (doświadczenie mile widziane, ale nie jest to wymóg konieczny). Nasza zgrana ekipka szybko rozwija się, regularnie gramy koncerty i planujemy w przyszłym roku nagrać EPkę. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktowania się (jakieś nagrania też byłyby bardzo przydatne).
Poznań. Zespół szuka gitarzysty sprawnego
5.12.2018
technicznie, który potrafi i lubi komponować muzykę oraz zaangażuje się w zespół. Gramy nowoczesne odmiany metalu, death, djent itp. Wzorujemy się na takich kapelach jak Decapitated, Behemoth, Gojira, Architecs. Mamy doświadczenie w koncertowaniu i studiu. Więcej informacji na priv.
Basista dołączy do zespołu. Najchętniej coś
4.12.2018
cięższego ale rozważę wszystkie opcje. Mam 24 lata, gram 10 lat. Mam swój sprzęt i chęci. Poznań, okolice.
Poznań. Basisto, nawet jeśli wątpisz w siebie,
3.12.2018
nie jesteś pewien Swoich umiejętności - napisz. Nie gryziemy. Gramy klasyczny heavy (choć może z małymi domieszkami). Atmosfera super, robota nad materiałem idzie sprawnie. Gramy w Poznaniu, nie ma problemu ze sprzętem, jest konkretny pomysł na granie. Wiek i Twój sprzęt nieistotny.
Poznań. Szukamy basisty. Gramy z dużą dozą
2.12.2018
przestrzeni, coś a la post rock z domieszką hard rocka z wokalem. Poszukujemy kogoś komu będzie się chciało i zna swój instrument. Mamy własną salkę na wyłączność.
Hej, szukamy wokalisty, gramy muzykę około
30.11.2018
metalową. Robimy próby w Poznaniu. Sprzęt nie jest wymagany. Więcej info na priv. Pozdro.
Witam. Szukam zespołu w klimatach rockowo-metalowych
28.11.2018
(wykluczam klimaty death metalowe). Mam spore doświadczenie sceniczne oraz studyjne. Mam własną salke gdzie mogłyby odbywać się próby. Poznan, okolice.
Hej, witajcie. Poznań. Zespół grający szeroko
27.11.2018
pojętą muzykę rock n rollową z lat 70, 80, 90 (GNR, AC/DC, Led Zeppelin itd.) szuka wokalisty. Mamy swoją salę prób, a także swój materiał jak i covery. Można nas posłuchać nas na YouTube. Więcej info priv. Śmiało piszcie do nas.
graveltremor
3-osobowy skład szuka wokalistki lub wokalisty.
26.11.2018
Nasza trójka ma już doświadczenie z innych projektów ale obecnie tworzymy projekt od zera więc dołączając do nas będziesz mieć realny wpływ na kierunek rozwoju. Gramy na pograniczu mocnego rocka-metalu, raczej klasycznie bez djentów i corów. Posiadamy własną salkę prób w Poznaniu z nagłośnieniem więc musisz mieć tylko swój kabel i mikrofon. Oprócz talentu wokalnego oczekujemy umiejętności pisania tekstów lub przynajmniej ich współtworzenia. Zapraszam do kontaktu wyłącznie osoby pełnoletnie, my jesteśmy już po 30-tce.
Potrzebny rockowy wokal. Doświadczony zespół
23.11.2018
rockowy-rock and rollowy, pilnie szuka osoby która chciałaby spróbować swoich sił. Szukamy osoby kreatywnej, zaangażowanej, oraz chcącej poświęcić czas swojej pasji. Próby w Poznaniu.
Zespół heavy-thrash metalowy z Poznania szuka
21.11.2018
ogarniętego basisty lub wokalisty (najlepiej basista i wokalista w jednym). Materiału trochę już jest. Główne inspiracje Judas Priest, Iron Maiden, Kreator, Venom, Death, Skull Fist, Cauldron, Evil Invaders.
Thrash metal z Poznania szuka wokalisty.
19.11.2018
Mamy 25-35 lat stara szkola thrash metalu. Jest doswiadczenie konkretna salka prob i chec do grania koncertow i nagrywania plyt. Szukamy kogos na wokal. Jestes zainteresowany pisz.
Wokalista poszukiwany. Gatunek heavy metal,
19.11.2018
rock, thrash itp. Materiał jest, salka jest, chęci do gry są - brakuje tylko śpiewającego. Interesuje Cię konkretne granie? Umiesz śpiewać? Pisz.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy świąteczne prezenty związane z muzyką są najlepsze?