zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 24 maja 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 201
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (40)
- gitarzysty (24)
- basisty (33)
- perkusisty (31)
- inne (8)

Ogłoszenia: wielkopolskie

Poszukujemy wokalisty. Mamy doświadczenie
22.05.2018
sceniczne oraz własne kompozycje. Szukamy kogoś, kto dysponuje szeroką skalą głosu i jednocześnie sprosta zadaniu bycia frontmanem zespołu metalowego. Jesteśmy z Poznania.
Basista do poznańskiego rockowego składu
22.05.2018
poszukiwany. Mamy salkę na wyłączność, combo basowe też jest. Mamy dużo własnego materiału i plany koncertowe. Więcej szczegółów prześlę na maila.
Ekstremalny garowy poszukiwany w trybie pilnym.
16.05.2018
Kierunek mniej więcej - Wintersun, Dimmu borgir. Muzycy z dużym doświadczeniem. Wiek nie gra roli, ważne zaangażowanie, chęci i umiejętności. Dla poważnie zainteresowanych wysyłam próbkę na maila.
Szukamy wokalisty, najlepiej operującego
14.05.2018
jednocześnie gitarą basową, do nowo powstającego thrash metalowego bandu w Poznaniu. Na razie w składzie znajdują się gitarzysta i perkusista. Nasz wiek 24, 29 lat. Śmiało pisać. Pozdro.
Szukamy basisty lub wokalisty grającego na
14.05.2018
basie, do nowo powstającego thrash metalowego bandu w Poznaniu. Na razie w składzie znajdują się gitarzysta i perkusista. Nasz wiek 24, 29 lat. Śmiało pisać. Pozdro.
Bart_83
Poznański zespół grający klasyczny heavy
12.05.2018
metal poszukuje nowego wokalisty. Gramy 2.5 roku, jednak EP-ka, teledysk i kilkanaście koncertów na koncie, w tym finał dużego festiwalu. Mamy materiał, tworzymy też nowy, ale już do tego nowego wokalisty potrzebujemy - chłopaka lub dziewczynę.
Czynnie działający zespół, z planami studyjnymi
7.05.2018
i koncertowymi na ten rok poszukuje basisty. Klimaty rock, stoner rock, hard rock, po więcej info zapraszam na priv.
Poznań. Cześć. Szukam osób do założenia zespołu
7.05.2018
w klimatach rock alternatywny, post punk, punk (np. Clash, Joy Division, Talking Heads, Janerka, Kult, RHCP) - perka, gitara, vox, sax.
Witam, mamy w zespole basistę i 2 gitarzystów
3.05.2018
szukamy perkusisty lub zespołu, który ma ochotę pograć rock progresywny - materiał autorski. Mój wiek, ponad 40 lat, Poznań, reprezentujemy poziom średni. Serdecznie zapraszam. Rock progresywny, metal, jestem otwarty na propozycje.
Dave41
Poznań. Poszukiwany basista do zespołu grającego
30.04.2018
melodyjny punk. Wymagania: 18+, własny sprzęt, bezproblemowość, zajawka na granie, w miarę dobry skill i ogarnięcie w klimacie. Mamy własną salkę, zawodowy sprzęt, dużo dobrego materiału, dogadane koncerty z zagranicznymi kapelami na lato.
axm
Dwóch szarpidrutów (gitara i bas) poszukuje
30.04.2018
mistrza kuchni - specjalisty od garów, do wspólnego mieszania muzycznych esencji. Inspirujemy się wytworami takich nowatorskich mistrzów jak Mastodon, Baroness, Sepultura, ale cenimy również klasyczną kuchnię (Zeppelin, Sabbath, Rainbow, Judas, Purple, ELP, Young, Jethro, Floyd, Crimson, AiC). Zamierzamy mieszać niczym czarownicy ważący swe mikstury tyle, że z jeszcze dziwniejszych niż oni składników, bowiem zmieszać zamierzamy dwie garści proszku z kłów Mastodona, aż cztery zagraniczne akordy oraz 3/4 złamanego rytmu. Ale tajemnicą będzie rodzimy wywar z aromatycznych korzeni. Jeśli masz zapał do gotowania to zapraszamy.
Doświadczony zespół rockowy szuka pilnie
25.04.2018
basisty do składu. Szukamy kogoś kto dobrze radzi sobie z grą na instrumencie, jest w stanie w miarę szybko opanować materiał, ale przede wszystkim zaangażowanego i dyspozycyjnego. Zespół istnieje 8 lat, tworzy własny repertuar i koncertuje. Średnia wieku członków zespołu to 40 lat. Częściowo nasza muzyka dostępna na youtube. Zespół Bilokacja. Próby w Poznaniu.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy Twój słuch jest tak samo dobry jak kiedyś?