zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 11 grudnia 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 242
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (42)
- gitarzysty (26)
- basisty (38)
- perkusisty (36)
- inne (8)
- wokalista (14)
- gitarzysta (31)
- basista (11)
- perkusista (12)
- inne (4)

Ogłoszenia: zachodniopomorskie

Szczecin, perkusista z własnym sprzętem i
10.12.2017
doświadczeniem szuka zespołu. Gatunek: rock, stoner, doom, heavy metal.
Wokalistka i gitarzysta ze Szczecina szukają
5.12.2017
perkusisty. Podstawowe informacje: gramy muzykę rockową z elementami innych gatunków muzycznych, gramy własne kompozycje po polsku, utwory posiadają aranżację ale pozostawiamy przestrzeń dla Twoich pomysłów, próby raz w tygodniu w dni robocze po południu (koszty wynajmu sali rozkładane będą proporcjonalnie na każdego członka zespołu), zaczynamy od stycznia. Płeć, wiek, przekonania religijne nie są dla nas istotne. Szukamy osób pozytywnie nastawionych do świata, punktualnych, słownych, kochających grę na instrumencie. Dla zainteresowanych wysyłamy próbki.
Wokalistka i gitarzysta ze Szczecina szukają
5.12.2017
basisty. Podstawowe informacje: gramy muzykę rockową z elementami innych gatunków muzycznych, gramy własne kompozycje po polsku, utwory posiadają aranżację ale pozostawiamy przestrzeń dla Twoich pomysłów, próby raz w tygodniu w dni robocze po południu (koszty wynajmu sali rozkładane będą proporcjonalnie na każdego członka zespołu), zaczynamy od stycznia. Płeć, wiek, przekonania religijne nie są dla nas istotne. Szukamy osób pozytywnie nastawionych do świata, punktualnych, słownych, kochających grę na instrumencie. Dla zainteresowanych wysyłamy próbki.
Szczecin. Szukamy wokalisty ze Szczecina.
25.11.2017
Muzyka którą tworzymy to ciężki rock (Illusion, Lux torpeda. R.A.T.M.). Mamy duże doświadczenie scena i studio. Kupę materiału itd. Masz ochotę spróbować swych sił to pisz śmiało.
Hej, zespół Flowseed ze Szczecina w związku
25.11.2017
z rozstaniem z obecnym wokalistą szuka kogoś ambitnego i otwartego do stworzenia całkiem nowego projektu. Gramy coś z pokroju blues-grunge-stoner. Dla zainteresowanych mogę wysłać mnóstwo naszego materiału. Posiadamy wszelaki sprzęt (łącznie z możliwością rejestracji prób w śladach). Jeśli masz chęć spróbować czegoś świeżego to zapraszamy.
Witam, dołączę do gotowego składu bądź wezmę
21.11.2017
udział w tworzeniu nowego. Styl - wszystko wokół rocka. Lżejszy, cięższy bez znaczenia, oby z energią. Death, black, core itp. nie wchodzą w rachubę.
Szukamy klawiszowca, nie musisz mieć własnego
11.11.2017
sprzetu mamy syntezatory i własną sale prób. Gramy rock, ska.
Poszukiwany wokal i perkusja do formującego
11.11.2017
się zespołu. Nie mamy ustalonego konkretnego gatunku, ale lubimy używać zarówno ciężkich przesterowanych gitar, jak i akustycznych. Nastawiamy się głównie na własny materiał. Nie chcemy wirtuozów, ale kogoś kto ma choć trochę pojęcia co robi. Raczej szukamy kogoś kto jest mniej więcej w naszym wieku. Obecny skład to 2 gitary i bas.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy jadasz wegetariańskie burgery?