zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 25 maja 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 177
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (38)
- gitarzysty (18)
- basisty (28)
- perkusisty (20)
- inne (4)
- wokalista (18)
- gitarzysta (12)
- basista (9)
- inne (3)

Ogłoszenia: zachodniopomorskie

Witam, mam doświadczenie na szczecińskiej
18.05.2019
scenie muzycznej, grałem w kilku kapelach w różnych klimatach: klasyczny metal, rock, gotyk, cover band (rock - pop). Jestem otwarty na propozycje, wiek 40 lat (mi osobiście nie robi różnicy wiek innych członków zespołu). Zainteresowany jestem próbami w Szczecinie, ewentualnie okolice. Pozdrawiam.
Poszukiwany wokalista do zespołu rockowego
15.05.2019
ze Szczecina. W składzie gitara, klawisze, bas, perkusja. Mamy materiał, salę, sprzęt, umiejętności, dobrą organizację i chęci, by konkretnie namieszać. Brakuje nam dobrego głosu. Jeśli takowy posiadasz, a do tego chciałbyś się zaangażować, to zapraszamy. Wchodzisz, przyswajasz materiał, a po kilku tygodniach nagrywamy materiał i ruszamy z graniem na żywo, bo szkoda czasu. W razie pytań jestem do dyspozycji.
Koszalin. Klawiszowiec, saksofonista, wspierający
15.05.2019
wokalista szuka bandu w klimatach rock, blues itp. Doświadczenie sceniczne i studyjne. Sporo własnego sprzętu i prywatna salka prób pod Koszalinem. Jestem otwarty na różne projekty muzyczne. Pracuję zawodowo dość intensywnie, więc muzyka to odskocznia i pasja, a nie podstawowe zajęcie.
Cześć, jesteśmy grupa doświadczonych muzyków
10.05.2019
grających rocka w stylistyce vintage. Mamy własną sale prób w Koszalinie. Masz próbki wokalu? Jesteś zainteresowany? Zapraszam do kontaktu.
Szukam chętnych do stworzenia black metalowego
10.05.2019
projektu. Nie mam doświadczenia. Mam kilka tekstów i pomysły na albumy. Chciałbym stworzyć coś konkretnego. W grę wchodzą koncerty.
Potrzebuje pilnie zespołu by móc rozwinąć
2.05.2019
w końcu skrzydła. Najlepiej w Koszalinie lub okolicy, na razie tu stacjonuje. Jestem po podstawowej szkole muzycznej, reszta samouk (gitara). Bardziej rock niż metal. 26 lat.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Kto lepiej zna się na rocku i metalu?