zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 21 listopada 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 265
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (50)
- gitarzysty (26)
- basisty (26)
- perkusisty (41)
- inne (11)
- wokalista (26)
- gitarzysta (27)
- basista (13)
- perkusista (13)
- inne (6)

Ogłoszenia: dolnośląskie

Muzyk szuka ludzi granie thrash heavy ogolnie
17.11.2017
klimat bez szufladek w gre wchodzi Swodnica Dzierżoniów Wroclaw te okolice chetni na priv.
Zespół Trichomes (Wałbrzych) poszukuje gitarzysty
11.11.2017
z własnym sprzętem, mobilnego z otwartą głową. Jesteśmy świeżo po wydaniu debiutanckiego krążka. Nagrania i więcej informacji na prv.
Czort51
Wrocław, okolice. Zespół obracający się w
11.11.2017
gatunkach thrash-heavy szuka basisty. Mamy własny materiał, koncertujemy. Supportowaliśmy takie zespoły jak: KAT, Oberschlesien, Dragon. Jeżeli lubisz grać ciężką muzykę i jest ona dla Ciebie ważna odezwij się do nas. Facebook - airstrikepl.
Czort51
Wrocław, okolice. Zespół obracający się w
8.11.2017
gatunkach thrash, heavy szuka perkusisty. Mamy własny materiał, koncertujemy. Supportowaliśmy takie zespoły jak: KAT, Oberschlesien, Dragon. Jeżeli lubisz grać ciężką muzykę i jest ona dla Ciebie ważna odezwij się do nas. Facebook - airstrikepl.
Cześć, jesteśmy młodym formującym się zespołem
7.11.2017
z Wrocławia pełnym pomysłów. Poszukujemy basisty i wokalisty. Mamy po 15 lat i gramy ogólnie metal. Posiadamy własną salkę prób - własny sprzęt i materiały na utwory. Jak jesteś zainteresowany napisz do nas. Chętnie odpowiemy.
Cześć, jesteśmy młodym formującym się zespołem
7.11.2017
z Wrocławia pełnym pomysłów. Poszukujemy basisty i wokalisty. Mamy po 15 lat i gramy ogólnie metal. Posiadamy własną salkę prób - własny sprzęt i materiały na utwory. Jak jesteś zainteresowany napisz do nas.
Wrocław. Perkusista posiadający 7-letnie
3.11.2017
doświadczenie, szuka zespołu metalowego z gotowym materiałem.
Poszukujemy wokalisty, kapela z doświadczeniem,
31.10.2017
mamy gotowy autorski set, brakuje jedynie wokala. Skład dwie gitary i sekcja. Gramy rocka, szukamy wokala z przynajmniej małym doświadczeniem, który poradzi sobie z autorską muzą. Mile widziane post punkowe, undergroundowe klimaty wokalowe. Próby w centrum Wrocławia. Chcesz pośpiewać w zgranej paczce bez żadnej spiny to pisz.
ZZettoja
Cześć. Jestem młodym 19-letnim gościem z
29.10.2017
Wrocławia, z pewnym doświadczeniem muzycznym. Wybieram się też na studia. Szukam zespołu, najlepiej też z Wrocławia, odnajdującego się w muzyce prezentowanej przez np. Asking Alexandria, Bring Me The Horizon, Bullet For My Valentine, itp. Jeżeli chodzi o czysty i piękny wokal i śpiew, jest jeszcze nad czym popracować. Natomiast mocniejsze, brutalniejsze, ostrzejsze, growlowo-screamowe dźwięki, mam wyćwiczone i dobrze się w nich odnajduję. Z czasem nie będzie z mojej strony problemu. Jeśli jesteście zainteresowani i chcielibyście się dowiedzieć więcej, napiszcie na priv.
Witam chciałbym zalozyc zespol, zespol bedzie
23.10.2017
mial nazwe Shoulder mam swoj kawalek tekstu napisany jak ktos chetny serdecznie zapraszam bede czytal i odpisywal na komentarze gatunki beda to heavy metal, metal.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Co robisz, kiedy gwiazda wieczoru gra beznadziejnie źle?