zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 24 maja 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 201
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (40)
- gitarzysty (24)
- basisty (33)
- perkusisty (31)
- inne (8)

Ogłoszenia: dolnośląskie

odohodo
Wrocławski zespół deathcore - slam - core
22.05.2018
szuka gitarzsty. Stawiamy na kreatywność i sumienną pracę zespołową. Jeśli chodzi o sam zespół, jesteśmy już trochę na wrocławskiej scenie choć sami jesteśmy w wieku studenckim, mamy umówione koncerty oraz zrobiony materiał, teraz czekamy jedynie na Ciebie. Więcej informacji, linki do muzy itp., na priv.
Kapela z Wrocka pilnie potrzebuje gitarzysty.
19.05.2018
Mamy duże doświadczenie koncertowe. Gramy riffy rockowe underground trochę psychodelii i punka. Nie gramy coverów, zależy nam na "szerokim" graniu, dziwne tajemnicze akordy. Na próbach bawimy się muzą, nie ma spiny i takich tam. Zapraszamy.
Aspiro Joe (Wroclaw) poszukuje basisty obracajacego
7.05.2018
sie w klimatach Guns, Aerosmith z domieszka punku.
Poszukujemy bębniarza do oldschool death
6.05.2018
metalu. Jeśli jesteś fanatykiem starej szwedzkiej i amerykańskiej sceny, to jest to to, czego właśnie poszukujesz. Próby odbywają się regularnie w każdą niedzielę we Wrocławiu. Więcej info na priv.
Poszukujemy basisty do oldschool death metalu.
6.05.2018
Jeśli jesteś fanatykiem starej szwedzkiej i amerykańskiej sceny, to jest to to, czego właśnie poszukujesz. Próby odbywają się regularnie w każdą niedzielę we Wrocławiu. Więcej info na priv.
Pełny skład z dużym doświadczeniem muzycznym
4.05.2018
i scenicznym z gotowym materiałem na demo, poszukuję perkusisty, klimaty jakie gramy to coś w stylu Conflikt, The Casualties, One Way System, GBH, zapraszamy do współpracy.
inchform
Szukam ludzi chętnych do zmontowania jakiegoś
4.05.2018
składu. Gram na basie, mieszkam w Kłodzku, dojazd - myślę, że tak do 50 km wchodzi w grę. Co do gatunku - lubię bardzo wiele różnych klimatów, więc kwestia dogadania się. Zapraszam do kontaktu.
mrwhitesnake
Nowo powstałe trio złożone z doświadczonych
2.05.2018
muzyków poszukuje wokalu. Mamy autorski materiał, który można posłuchać na naszym fejsie - mrwhitesnakeband lub na YouTube po wpisaniu w wyszukiwarkę Mr Whitesnake. Nie szufladkujemy naszej muzyki. Gramy to na co mamy ochotę. Granie traktujemy poważnie i szukamy kogoś zaangażowanego, kto wsadzi siebie w nasze kawałki. Zapraszamy.
Witam, jestem młodą i ambitną wokalistką,
30.04.2018
która szuka zespołu w klimacie rocka, aczkolwiek w grę wchodzą również grupy coverowe. Interesuję się szerokim wachlarzem muzyki - od rockowych brzmień, do nu metalu, po indie rock, alternatywę, a kończąc na kpopie. Śpiewam głównie w języku angielskim, ale polski repertuar nie jest mi obcy. Występowałam na drobnych eventach, brałam udział w konkursach pod okiem nauczyciela, teraz chciałabym zrobić krok dalej. Zapraszam do kontaktu.
ghozty
Gitarzysta i perkusista z salką w Świdnicy,
24.04.2018
poszukują osób chętnych do grania. Brakuje nam wokalu i basu, nie ważne jakiej płci, oby pełnoletnich. Mamy głowy pełne pomysłów i spore doświadczenie, chcemy zrobić materiał i koncertować. Jesteśmy w stanie zagrać wszystko pomiędzy rockiem a metalem. Zapraszamy.
ghozty
Gitarzysta i perkusista z salką w Świdnicy,
24.04.2018
poszukują osób chętnych do grania. Brakuje nam wokalu i basu, nie ważne jakiej płci, oby pełnoletnich. Mamy głowy pełne pomysłów i spore doświadczenie, chcemy zrobić materiał i koncertować. Jesteśmy w stanie zagrać wszystko pomiędzy rockiem a metalem. Zapraszamy.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy Twój słuch jest tak samo dobry jak kiedyś?