zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 31 lipca 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 66
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (11)
- gitarzysty (12)
- basisty (6)
- inne (5)

Ogłoszenia: dolnośląskie

Wrocław. Skład, grający stoner - doom (Black
27.07.2021
Sabbath, Black Label Society, Candlemass, Kyuss, Budgie, Dopelord itp., itd.), szuka wokalisty lub wokalistki. Mamy gotowy materiał na demo (sześć numerów) i brakuje tylko kogoś, kto ogarnie to swoim głosem. Próbki prześlę na priv.
Witam. Mam ponad 30 lat i szukam kapeli obracającej
24.07.2021
się w klimatach metalowych. Jestem z Wrocławia i najbardziej pasowałaby mi ta lokalizacja. Gram na 6 plus Boss GT10, więc w razie czego zmiana stroju nie będzie mi straszna. Head i paczka 400W też są, więc granie na scenie nie będzie mi straszne. Jestem otwarty na propozycje dotyczące ciężkiego grania.
Tomek73
Witam, Żyję od 1988 roku w Niemczech. Mam
18.07.2021
zespół rockowy. Bardzo mnie do polskiej muzyki ciągnie i szukam zespołu, który chciałby ze mną współpracować. Więc jestem czasami we Wrocławiu albo też na odległość. Mógłbym ścieżkę w domu nagrać. Moja inspiracja to zespoły Creed, Pearl Jam, uwielbial Kasie Nosowską i Agnieszkę Chlinską, ale Pantera też. Pozdrawiam.
Część. Rockowa ekipa z Wrocławia szuka sprawnego
11.07.2021
wokalisty. Ekipa sprawna, zaprawiona w boju. Nie będziemy pisać o muzyce, bo to bez sensu, muzę się gra albo słucha. Ogólnie rock. Jest jeden warunek, musisz umieć śpiewać i mieć ochotę do grania. Reszta to szczegóły i kwestia chęci. Materiał jest. Salka i sprzęt są. Gramy w trio, potrzebny wokalista. Możesz dojeżdżać dwa razy w miesiącu. Wystarczy się przygotować do próby. Materiał na PW.
Wrocław. Dołączę do zespołu w charakterze
7.07.2021
gitarowca (może być też on-line) rytmicznego, solowego, dowolnego. Preferuję gatunki okołorockowe czy też folk, pop, generalnie mainstream ale jestem elastyczny za wyjątkiem metalowego łojenia którego chętnie słucham ale nie gram. Wyłącznie autorskie projekty, ludzie raczej dojrzali wiekiem. Gram sprawnie, nagrywam, mam wszystkie graty.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy śledzisz zmagania sportowców podczas igrzysk olimpijskich w Tokio?