zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 2 czerwca 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 60
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (11)
- basisty (7)
- perkusisty (14)
- inne (1)
- basista (6)
- inne (2)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka, łódzkie

Łódź. Witam, poszukuję wokalisty lub wokalistki
26.05.2020
do zespołu 2-osobowego (duet). Szukam osoby która będzie znała jęz. angielski ponieważ większość tekstów powstaje w tym języku ale również są polskie teksty. Szukam osoby która będzie frontmenem dla zespołu i nie będzie się obawiać sceny i publiczności. Szukam osoby która w pełni poświęci się opanowaniu tekstów oraz interpretacji utworów (pomijam takie tematy jak czystość śpiewu i technika co uważam za oczywiste), nie szukam teksciarza. Muzyka: olbrzymia dawka elektroniki (bardzo szerokie instrumentarium) z niewielkim dodatkiem instrumentów klasycznych. Posiadam własne studio, wszystkie narzędzia do publikacji medialnych.
hal_1989
Łódź. Nowy zespół w klimatach hard rock,
19.05.2020
radiowy metal poszukuje perkusisty. Inspiracje: Rise Against, Linkin Park, Bullet for my Valentine. Średnia wieku: 29 lat. Pierwsze LP jest w tym momencie miksowane, premiera na jesień, niebawem zaczynamy kręcić teledyski. Wymagana gra z klikiem, podwójna stopa bardzo wskazana. Konieczna sumienność i praca we własnym zakresie, to jest poważny projekt. Cały skład jest, salka jest, demówki dostępne od ręki.
Zespół Not This Time z Łodzi. Gatunek hardcore
3.05.2020
- metal. Poszukujemy sprawnego i dyspozycyjnego perkusisty. Sala w centrum miasta. Nie wymagamy częstych prób, nastawienie na koncertowanie i pracę własną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą muzyką na FB oraz na wszystkich serwisach streamingowych. Jesteśmy przed wydaniem kolejnej EP. Szukamy ludzi konkretnych oraz zdecydowanych na pracę i aktywne prowadzenie zespołu oraz budowania nowych kompozycji. Zapraszam do kontaktu.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy potrafisz rozpoznać dźwięk flażoletów?