zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 15 grudnia 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 195
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (30)
- gitarzysty (23)
- basisty (32)
- perkusisty (31)
- inne (7)
- wokalista (12)
- gitarzysta (27)
- basista (8)
- perkusista (10)
- inne (3)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu, pomorskie

Piasek301288
Cześć czy znajdzie się tu ktoś do grania
10.12.2017
metalu? Jestem perkusistą z Gdyni i szukam ludzi do grania muzyki metalowej (obojętnie czy to będzie gotowa formacja czy coś co się dopiero tworzy). Klimaty takie jak: Kreator, Slayer, Gorefest, Sepultura, Grave, Death. Próba raz w tygodniu to dla mnie minimum. Nie akceptuję odwoływania próby tylko dlatego, że się komuś nie chce. Jestem nastawiony na koncerty i od czasu do czasu branie udziału w konkursach. W skrócie szukam ludzi, którzy lubią działać i ciężko pracować. Wynajmuję salkę w Gdyni-Chyloni. Zainteresowanych proszę o wiadomości priv. Pozdrawiam.
ppulik
Doświadczony gitarzysta z własnym sprzętem
7.12.2017
szuka okazji do pogrania sobie w okolicach Tucholi, Chojnic. Większość życia obracam się w klimatach punkrockowych, metalowych ale zdarzała się również grać np. psychodelę czy inne rzeczy. W swojej ostatniej kapeli oprócz grania również śpiewam, więc jakby co to też mogę wspomóc wokalem. Jestem otwarty na wszelkie projekty - rockowe, funkowe, akustyczne, folkowe, grunge, punk, stoner etc. Wiek współgrających jest mi zupełnie obojętny, sam jestem 40+. W swojej kapeli robię muzę i pisze teksty wiec w tej materii też mogę wspomóc inne projekty.
Gitarzysta 40+ z 3miasta szuka ludzi do wspólnego
2.12.2017
pogrania lub dołączy do powstającego projektu. Mam nadzieję, że duch w narodzie jeszcze nie umarł i znajdzie się parę fajnych osób aby wspólnie pomuzykować. Just for fun & pleasure. Bez napinki, wyścigów, parcia na szkło i karierę. Klimaty mocno rockowe z przełomu lat 90. Wszystko do ugadania, byle była frajda. Ew. dołączę do powstającego projektu. Własny sprzęt na profesjonalnym poziomie, mobilność, skromne doświadczenie sceniczne. Byłoby miło spotkać zaangażowanych ludzi o podobnych zainteresowaniach.
Basista chętnie dołączy do zespołu grającego
24.11.2017
rock'n'roll lub rozwinie nowy projekt. Inspiracje: Hardbone, Jettblack, Airbourne, AC/DC.
Cześć, szukam kogoś, z kim mogłabym współpracować
24.11.2017
- kto robi bity, podkłady, producenta? Lub zespołu, chociaż uważam, że im mniej osób w bandzie tym lepiej. Muza bardziej w kierunku FKA Twigs, Banks, Sevdaliza itp. Szczegóły do obgadania. Jestem z Gdańska. Piszcie.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jak często zmieniasz telefon komórkowy?