zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 18 maja 2022

Kolejne wydawnictwo Dissenter

10.06.2005 14:56  autor: m00n

"Furor Arma Ministrat" to tytuł nowej płyty deathowców z Dissenter. Album został zarejestrowany w białostockim studio Hertz i składać się będzie z następujących utworów:
1. Inferno
2. Lava of Hatred
3. The Earth Turns Into Hell
4. The Ashes of Temples
5. Suffering Sent in Mercy
6. Admired Masterpiece
7. Mournful Altar
8. Death's Sacrament
9. Legion of Darkness
10. Never Underestimate...

Tak nagrania komentuje członek Dissenter Stoker: "Pracując nad nową płytą mieliśmy konkretny podział ról. Rob, jak to było w przypadku 'Contamination' zajął się solówkami, które powalają na ziemię, moją gestią były gitary rytmiczne. Nie potrafię obiektywnie osądzić jak 'Furor Arma Ministrat' ma się do poprzednich wydawnictw. Na pewno jest inna. Znowu serwujemy dawkę zakręconych riffów, schorowanych melodii, okraszonych brudnym brzmieniem, ale mimo wszystko moim zdaniem jest to co innego niż wcześniej. Eksperymenty z wolnymi momentami, jak na przykład w 'The Earth Turns Into Hell' czy praktycznie całkowicie wolny 'Suffering Sent In Mercy' mam nadzieję, na stałe zagoszczą w naszej muzyce. To jest dokładnie taka muzyka jaką lubię, dokładnie to, czego oczekuję od tej odmiany metalu, ciężar, potęga, arogancja. Mam nadzieję, że nasze nowe dzieło przypadnie do gustu nie tylko nam, ale i wielu innym schorowanym głowom. Póki co namawiam do zainteresowania się 'F...A...M...' i wyrażenia swoich opinii na stronie www.dissenter.ins.pl".

Za szatę graficzną "Furor Arma Ministrat" odpowiedzialny będzie Jacek Wiśniewski, a album będzie dostępny wraz z numerem 3/2005 magazynu "Thrash'em All".