zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 17 grudnia 2017

Kto wystąpi w finale konkursu "Neuro Music"?

11.03.2010 16:32  autor: Dorota, źródło: klub "Firlej"

Zakończył się drugi etap konkursu "Neuro Music" w ramach "Asymmetry Festival 2010". Internauci, którzy od stycznia oddawali głosy na swoich faworytów na stronie internetowej klubu "Firlej", wybrali pięć zespołów: PhobH, Maszyny i Motyle, MOANAA, Moja Adrenalina oraz Palm Desert.

Jury zaprosiło dodatkowo do finału zespół Ketha, który - mimo niewystarczającej liczby głosów - zdaniem oceniających reprezentuje wysoki poziom wykonawczy. Wszyscy wystąpią 9 kwietnia 2010 r. podczas finału konkursu na scenie "Firleja". Nagrodą główną w konkursie jest występ na "Asymmetry Festival 2010" oraz sesja nagraniowa.

Gośćmi specjalnymi "Międzynarodowego Konkursu Neuro Music" będą Jarboe i Nachtmystium.

Jarboe karierę solową rozpoczęła w 1991 r. Nagrywała albumy m.in. z Neurosis, A Perfect Circle, Pucifer, Jesu, Nickiem Cavem czy Philem Anselmo znanym z Pantery i Down.

Nachtmystium to psychodeliczny black metal z Chicago. Na koncercie w "Firleju" będą promować swoją nową płytę - "Addicts: Black Meddle Pt. II", która ukaże się w tym roku. Skład zespołu poszerzył się o Sanforda Parkera, który w Nachtmystium gra na syntezatorze oraz moogu. Muzyk bardziej znany jest jako lider zespołu Minsk, którego koncert zamykał pierwszą edycję "Asymmetry Festival".

Start: godz. 19:00
Bilety: 25 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu).

Serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy.

Komentarze
Dodaj komentarz »