zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 20 stycznia 2019

Non Opus Dei - "Eternal Circle" we wrześniu

29.08.2010 17:02  autor: Dorota, źródło: witchinghour.pl

15 września 2010 r. ukaże się nowy album grupy Non Opus Dei, zatytułowany "Eternal Circle". Na szóstym krążku olsztynian znajdzie się dziewięć utworów, w sumie 30 minut muzyki.

Album zostanie wydany w specjalnym sygnowanym digipacku z 40-stronicową, ręcznie zszywaną książeczką, przedstawiającą wizualny koncept albumu. Pojawi się także 12'' przeźroczysty winyl limitowany do 500 sztuk, zawierający specjalną wkładkę.

Na stronach www.witchinghour.pl oraz www.myspace.com/nonopusdeipoland można posłuchać pierwszego utworu z nadchodzącej płyty, zatytułowanego "Woda Dla Umarłych" - przygotowywany jest do niego wideoklip.

Lista utworów:

1. Woda Dla Umarłych
2. The Prisioner Of The Worlds
3. Demon Nietzschego
4. Dark Nebula
5. Przystrojona Słońcem
6. Death Hussar Legions
7. Point Zero
8. Galaxy In Her
9. Until The Wheel Stops

Sesja nagraniowa "Eternal Circle" rozpoczęła się w lutym 2010 roku w studio "Bat" w Olsztynie, gdzie pod okiem Szymona Czecha (producenta materiału) nagrano ślady perkusji. Następnie w jego prywatnym studio zarejestrowane zostały ścieżki gitar. Kolejnym krokiem był reamping gitar oraz nagranie wokalu i basu w "Studio X" w Olsztynie. Miks i mastering materiału miały miejsce w prywatnym studio Szymona.

Obecny skład zespołu Non Opus Dei to:

Klimorh - gitara, wokal, teksty
Gonzo - perkusja
Budda - gitara
Rochu - bas

Tagi: Non Opus Dei
Komentarze
Dodaj komentarz »