zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 28 lutego 2021

Próbki utworów z płyty Kata i Romana Kostrzewskiego

17.12.2010 09:25  autor: Do diabła, źródło: kat.info.pl

Na oficjalnej stronie grupy Kat & Roman Kostrzewski dostępne są próbki czterech utworów, które znajdą się na "Biało-czarnej". Jak informuje zespół, nie są to jeszcze ostateczne wersje, a sama płyta ma być dostępna w sklepach w styczniu.

Pod adresem www.czarnezastepy.pl został uruchomiony blog, na którym można, między innymi, skomentować nowe dokonania zespołu.

Zobacz: www.kat.info.pl.

Komentarze
Dodaj komentarz »
w końcu płyta?
gregada
gregada (wyślij pw), 2010-12-17 16:39:18 | odpowiedz | zgłoś
No ja liczę,że cały materiał ulegnie jeszcze kolejnej obróbce, bo bębny są tragiczne, brak tego charakterystycznego pulsu werbla i stopy, tak dobrze rozpoznawalnego w grze Irka. Perkusja zawsze dobrze brzmiała na nagraniach Kata, liczę że i tym razem tak będzie.Gitary też mogłyby być ostrzejsze,zbyt mało "sosu", ale całość zapowiada się ciekawie. Trzymam kciuki
hm.
cwiartek
cwiartek (wyślij pw), 2010-12-17 09:59:45 | odpowiedz | zgłoś
bieluń i diabelski dom całkiem, całkiem. słychać, że to kat, a jednocześnie jest jakoś tak inaczej. kompozycje są coraz bardziej zamotane, mnie osobiście się to podoba. trzymają poziom.
ale z kolei dwa pozostałe kawałki jakoś nie powalają. i stopa beznadziejnie brzmi, mam nadzieję, że jeszcze to poprawią.
nie pozostaje nic innego jak poczekać do stycznia i przesłuchać płytę w całości.