zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 2 lipca 2020

Accept w "Stodole"

19.04.2012 09:11  autor: Dorota, źródło: Metal Mind Productions

Kilkanaście dni po premierze swojej najnowszej płyty zatytułowanej "Stalingrad", do Polski przyjeżdża Accept. W niedzielę 22 kwietnia 2012 r. muzycy zagrają w warszawskiej "Stodole".

Accept, Kraków 4.02.2011, fot. Verghityax
Accept, Kraków 4.02.2011, fot. Verghityax

Nagrywaniem nowego krążka pokierował brytyjski producent Andy Sneap (znany ze współpracy między innymi z Megadeath, Exodus czy Nevermore), który pracował nad powrotem Accept na scenę. Gitarzysta zespołu Wolf Hoffman o Andym: "Pomiędzy zespołem a Andym istnieje doskonałe porozumienie. Tak było przy pracy nad 'Blood Of The Nations' i cieszymy się niezmiernie na kontynuację tej współpracy. Andy to nie tylko doskonały producent, ale także dobry przyjaciel, który od dawna jest członkiem rodziny Accept".

O nowej płycie Accept Hoffman mówi: "Niezwykle trudno jest pisać utwory, które w jakimś stopniu przypominają przeszłość, ale jednak nią nie są, rozumiesz - to tak, jakby zżynać z własnej muzyki. Brzmi bardzo prosto, ale w rzeczywistości proste nie jest - zwłaszcza, jeżeli masz na swoim koncie 15 albumów! Jednak nowa płyta jest utrzymana ciągle w gatunku, z dużym ładunkiem nowych, świeżych pomysłów".

Supportem Accept podczas warszawskiego koncertu będzie grupa Anti Tank Nun pod wodzą Tomasza "Titusa" Pukackiego. Jest to nowy projekt, który niebawem doczeka się debiutanckiej płyty, zatytułowanej "Hang'em High".

22.04 - Warszawa, "Stodoła"
Start: godz. 19:30
Bilety: 120 zł (przedsprzedaż) i 140 zł (w dniu koncertu)

Serwis www.rockmetal.pl jest patronem medialnym imprezy.

Komentarze
Dodaj komentarz »
wyjazd
KKJudas
KKJudas (wyślij pw), 2012-04-21 22:36:15 | odpowiedz | zgłoś
witam, mam parę miejsc w samochodzie, wyjeżdżam z katowic bądź okolic ;) jak ktoś chce się zabrać niech da znać ;)