zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 31 marca 2020

Koncert Heart Attack na premierę "Focus"

4.04.2013 21:31  autor: Verghityax, źródło: profil Heart Attack na Facebooku

W krakowskiej "Rotundzie" odbędzie się 6 kwietnia 2013 roku "release party" grupy Heart Attack z okazji wydania albumu "Focus". Oprócz krakowiaków swój udział zapowiedziały warszawska Neuronia, cieszyńskie Good Girl Maggie i biłgorajskie Shame Yourself. Imprezę poprowadzi Adam Grzanka - aktor kabaretowy, konferansjer, satyryk i kompozytor.

Nowy materiał Heart Attack zarejestrowany został pod okiem Michała Pijochy w "RedShift Studio". Za miks i mastering odpowiada Krzysztof Jagliński, który miał już okazję współpracować z zespołem przy produkcji jego debiutanckiego albumu, pt. "Polaris". Na "Focus" znajdzie się dziewięć autorskich kompozycji - w jednej z nich gościnnie wystąpił Grzegorz "Grysik" Bryła, gitarzysta Virgin Snatch.

O "Focus" mówi perkusista formacji, Paweł Szostak: "Pchamy wózek z hard'n'rollem po naszemu, podlewamy to polskimi tekstami, mamy tu szybkie, prawie thrashowe tempa, jak i numery niemal stonerowe. Żadnych ballad, żadnego pitu-pitu, nawet jeśli na chwilę zwolnimy, musi być groove".

W trakcie sobotniej imprezy w "Rotundzie" grupa Heart Attack zarejestruje materiał na klip koncertowy do jednego z utworów z nowej płyty.

6.04 - Kraków, "Rotunda"
Start: 19:00
Bilety: 10 zł (przedsprzedaż) i 15 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »