zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 lutego 2020

Koncert promujący czwarty album Heart Attack

29.08.2019 09:03  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil Heart Attack na Facebooku

Krakowski zespół Heart Attack organizuje koncert z okazji premiery swojego czwartego albumu. Wydarzenie odbędzie się 30 sierpnia 2019 roku w klubie "Latawiec" w Będzinie. Od tego też dnia w sprzedaży - na koncercie i poprzez serwisy streamingowe - dostępny będzie długograj "4 Live". Zespół zapowiada również inne atrakcje towarzyszące występowi.

Istniejący od 2001 roku metalowy Heart Attack z Krakowa ma w dorobku trzy studyjne długograje: "Polaris" z 2009 roku, "Focus" z 2013 roku i "Neony" z 2015 roku. Jako następny grupa zaplanowała album koncertowy. Materiał zarejestrowała na żywo 10 marca 2018 roku w "Boss Garage Pub" w Krakowie.

"4 Live" jest pierwszym albumem Heart Attack nagranym z gitarzystą i wokalistą w osobie Marcina "Młodego Hansena" Broszkiewicza oraz z basistką Pauliną Bugiel z River of Time. Jako goście na scenę zaproszeni zostali Kuba Haponowicz z Es Flores oraz wokalista Paweł Andrzej.

Wiosną 2019 roku Heart Attack dwukrotnie zmienił basistę. Natalię "Raquietę" Rak zastąpiła Wiolka Angelina Fedorus, która jednak po miesiącu również rozstała się z zespołem. Wakat trwał do czerwca, a w lipcu grupa rozszerzyła swój skład. Obecnie w zespole znajdują się: perkusista Paweł "Hevi" Szostak, wokalista i gitarzysta Marcin "Młody Hansen" Broszkiewicz, basista Łukasz "Groove Man" Polak i, jako najnowszy nabytek, drugi gitarzysta Don Simon.

Na koncercie promocyjnym "4 Live" w Będzinie jako support wystąpi thrashowo-punkowy Hamulec Bezpieczeństwa, a dodatkowo zaprezentuje się teatr ognia Inferis. Ponadto Heart Attack nagra we współpracy z MCQ Media teledysk do nowego utworu.

We wrześniu zespół wystąpi na wrocławskim "Siekiera Festiwalu", trzeciego dnia imprezy. W październiku zagra z Shadows Trip w Ostrowcu Świętokrzyskim. W planach na jesień ma więcej koncertów.

30.08 - Będzin, "Latawiec" (+ Hamulec Bezpieczeństwa)
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu)

14.09 - Wrocław, "Pola Osobowickie" ("Siekiera Festiwal")
Bilety: 30 zł (1-dniowy), 60 zł (3-dniowy, II pula) i 80 zł (3-dniowy, III pula)

5.10 - Ostrowiec Świętokrzyski, "Ptaszek w Klatce" (+ Shadows Trip)
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż i w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »