zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 7 lipca 2020

The Sin Company prezentuje singiel "Panic Hours"

26.04.2013 08:15  autor: Verghityax, źródło: profil The Sin Company na Facebooku

Tarnogórska formacja The Sin Company, grająca energicznego rock and rolla, zaprezentowała drugi teledysk, zrealizowany w oparciu o debiutancki materiał. "Panic Hours" to jeden z siedmiu utworów, jakie znajdą się na pierwszej EP-ce zespołu. Planowana data jej premiery to wrzesień 2013 roku.

Zobacz teledysk do "Panic Hours".

Za oprawę wizualną klipu odpowiada Adam Gawenda. Wszystkie ujęcia zostały nakręcone w "Klubie 22" oraz zabytkowej części Tarnowskich Gór.

Poprzednie wideo, wykonane do numeru "Wanted! Dead or Alive", można obejrzeć tutaj.

The Sin Company powstało w 2013 roku i tworzy je trio muzyków, udzielających się wcześniej w formacji Mouga: Mateusz Konieczny na wokalu i gitarze, Marcin Misdzioł na basie i Sebastian Brzuszczak na perkusji. Kompozycje na nadchodzące EP-kę kapela zarejestrowała w studiu nagrań "MaQ Records" w Wojkowicach, nad przebiegiem prac czuwał w charakterze producenta Jarek Toifl, z którego usług korzystały dotychczas między innymi Cree i Złe Psy.

Perkusista Sebastian Brzuszczak mówi o dokonaniu grupy: "Nasza debiutancka EP-ka pokazuje, że potrafimy grać też muzykę bardziej rock'n'rollową, choć nie zabraknie trochę połamańców. Nie boimy się melodii i śpiewnych wokali. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie w muzyce The Sin Company".

Komentarze
Dodaj komentarz »