zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 20 stycznia 2019

Exlibris zagra przed Lordi

4.12.2013 19:52  autor: Verghityax, źródło: profil Exlibris na Facebooku

Warszawski heavymetalowy Exlibris otworzy jedyny polski koncert grupy Lordi, który odbędzie się 8 grudnia 2013 roku w krakowskim klubie "Kwadrat". Stołeczny kwintet promuje obecnie swoje ostatnie wydawnictwo - studyjny album "Humagination".

Perkusista zespołu Misiek Ślusarski o występie przed Lordi: "Rzutem na taśmę udało nam się potwierdzić koncert przed Lordi. Jestem mega podekscytowany, bo te fińskie potwory robią naprawdę niezły show. Z jednej strony kicz i festyn, a z drugiej zajebiste brzmienie i wykonanie, czyli coś, co w muzyce uwielbiam. A poza tym słyszałem, że to bardzo mili ludzie, więc liczę, że po koncercie uda się wlać w te 'gumowe' gęby parę piwek".

Na "Humagination" znalazło się dwanaście autorskich kompozycji. Nagrywanie drugiego albumu Exlibris rozpoczęło się w styczniu 2012 roku. W trakcie procesu rejestracji materiału okazało się, że dotychczasowy wokalista, Marcin Maliszewski, nie będzie w stanie dokończyć dzieła. W związku z tym nastąpiła zmiana w składzie - nowym wokalistą został Krzysiek Sokołowski, znany z Night Mistress. Z powodu opóźnień z tym związanych nagrywanie przeciągnęło się do roku 2013. Za miks i mastering płyty odpowiada Tomasz Zalewski z "Zed Studio".

Album "Humagination" ujrzał światło dzienne 23 września 2013 roku nakładem Metal Mind Productions.

8.12 - Kraków, "Kwadrat"
Start: 19:00
Bilety: 99 zł (przedsprzedaż) i 120 zł (w dniu koncertu)

Tagi: Lordi, Exlibris
Komentarze
Dodaj komentarz »