zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 17 stycznia 2019

Teledysk do "To Hell And Back" Sabaton

15.05.2014 18:32  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Szwedzi z Sabaton zaprezentowali teledysk do utworu "To Hell And Back" z nadchodzącej płyty, pt. "Heroes". Klip wyreżyserował Owe Lingvall. Za produkcję odpowiada Bengt Larvia.

Zobacz teledysk do "To Hell And Back".

Basista Par Sundstrom o nadchodzącej płycie: "Ten tytuł mieliśmy w zanadrzu jeszcze zanim nagraliśmy 'Carolus Rex', a pomysł na okładkę również sięga dalekiej przeszłości. Dostaliśmy kilka grafik do wyboru, ale gdy tylko zobaczyliśmy tę, od razu wiedzieliśmy, że będzie idealnie pasować do albumu".

Materiał powstał w należącym do Petera Tagtgrena studio "The Abyss". "Heroes" ujrzy światło dzienne 16 maja 2014 roku nakładem Nuclear Blast.

"Heroes" będzie pierwszym studyjnym dokonaniem Sabaton zarejestrowanym w nowym składzie. W 2012 roku gitarzyści Oskar Montelius i Rikard Sunden, perkusista Daniel Mulback oraz klawiszowiec Daniel Myhr opuścili szeregi zespołu. Stanowiska gitarzystów objęli Chris Rorland i Thobbe Englund. Za perkusją przez kilka miesięcy zasiadał Robban Back. W listopadzie 2013 roku nowym bębniarzem mianowany został Hannes Van Dahl, wcześniej udzielający się w Evergrey.

Lista utworów:

1. Night Witches
2. No Bullets Fly
3. Smoking Snakes
4. Inmate 4859
5. To Hell And Back
6. The Ballad Of Bull
7. Resist And Bite
8. Soldier Of 3 Armies
9. Far From The Fame
10. Hearts Of Iron

Tagi: Sabaton
Komentarze
Dodaj komentarz »