zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 1 czerwca 2023

Epica pokazuje klip do "Victims of Contingency"

31.10.2014 16:31  autor: Verghityax, źródło: profil Epiki na Facebooku

Holendrzy z zespołu Epica zaprezentowali teledysk do utworu "Victims of Contingency". Klip wyreżyserował Remko Tielemans, który współpracował już z kapelą przy wideo do "Storm The Sorrow".

Zobacz teledysk do "Victims of Contingency".

Gitarzysta Mark Jansen komentuje: "Tym razem wybraliśmy cięższy i bardziej brutalny utwór, żeby wszystkich zaskoczyć. A fakt, że 'Victims of Contingency' jest dobrze przyjmowany przez fanów, utwierdza nas w przekonaniu, że dokonaliśmy właściwego wyboru".

"Victims of Contingency" pochodzi z szóstego longplay'a studyjnego grupy, pt. "The Quantum Enigma". Na płycie znalazło się trzynaście utworów, których produkcją zajął się Joost van den Broek, były klawiszowiec After Forever. Jest to pierwsze wydawnictwo kapeli z nowym basistą, Robem van der Loo, który zastąpił Yvesa Huts w 2012 roku. "The Quantum Enigma" ukazał się 5 maja 2014 roku za sprawą Nuclear Blast.

Przypominamy, że w styczniu 2015 roku Epica przyjedzie do Polski na dwa koncerty w towarzystwie Dragonforce. Zespoły wystąpią we Wrocławiu i Warszawie.

22.01.2015 - Wrocław, "Eter"
Bilety: 89 zł (przedsprzedaż) i 99 zł (w dniu koncertu)

23.01.2015 - Warszawa, "Progresja Music Zone"
Bilety: 89 zł (przedsprzedaż) i 99 zł (w dniu koncertu)

Tagi: Epica
Komentarze
Dodaj komentarz »