zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 6 lipca 2020

Red Fang na dwóch koncertach w Polsce

24.11.2014 19:23  autor: Verghityax, źródło: Knock Out Productions

Amerykańska grupa Red Fang przyjedzie do Polski na dwa koncerty z albumem "Whales and Leeches". Zespół wystąpi 26 kwietnia 2015 roku we wrocławskim klubie "Alibi" i 27 kwietnia w krakowskiej "Fabryce".

"Whales and Leeches" jest trzecim longplay'em studyjnym w karierze Red Fang. Na płytę trafiło jedenaście autorskich kompozycji, które muzycy zarejestrowali w "Type Foundry Studio" w Portland. Podobnie, jak to miało miejsce w przypadku "Murder the Mountains", "Whales and Leeches" wyprodukował sam zespół z pomocą Chrisa Funka.

"Whales and Leeches" ukazał się 15 października 2013 roku pod banderą Relapse Records. Album promowały trzy teledyski, najnowszy z nich, animowany do utworu "Crows in Swine", trafił do sieci 12 listopada 2014 roku. Można go zobaczyć tutaj.

W 2014 roku światło dzienne ujrzała także EP-ka, pt. "TeamRock.com Presents An Absolute Music Bunker Session With Red Fang". Na płycie znalazły się akustyczne wersje trzech utworów z poprzednich wydawnictw zespołu: "Human Herd" i "Malverde" z "Murder the Mountains" oraz "Failure" z "Whales and Leeches". Oprócz wersji akustycznych, na EP-kę trafiły także wersje studyjne tych samych kompozycji. EP-ka została udostępniona za darmo.

26.04.2015 - Wrocław, "Alibi"
Bilety: 60 zł (pierwsza pula przedsprzedaży), 70 zł (druga pula przedsprzedaży) i 80 zł (w dniu koncertu)

27.04.2015 - Kraków, "Fabryka"
Bilety: 60 zł (pierwsza pula przedsprzedaży), 70 zł (druga pula przedsprzedaży) i 80 zł (w dniu koncertu)

Tagi: Red Fang
Komentarze
Dodaj komentarz »