zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 28 stycznia 2022

Stick To Your Guns prezentuje "RMA"

27.01.2015 20:30  autor: Verghityax, źródło: profil Stick To Your Guns na Facebooku

Kalifornijczycy z hardcore'owego Stick To Your Guns zaprezentowali kolejny numer ze swego nadchodzącego wydawnictwa, zatytułowanego "Disobedient". Do sieci trafił utwór "RMA (Revolutionary Mental Attitude)", w którym gościnnie wystąpił Toby Morse z H2O.

Posłuchaj "RMA (Revolutionary Mental Attitude)".

"Disobedient" to piąty longplay studyjny w karierze Stick to Your Guns. Następca "Diamond" ukaże się 10 lutego 2015 roku za sprawą Sumerian Records. Materiał wyprodukował John Feldmann.

Gitarzysta Josh James komentuje: "Weszliśmy do studia z osiemnastoma gotowymi utworami. Były wśród nich klasyczne, ciężkie numery w stylu Stick To Your Guns, były wolniejsze kawałki i te bardziej melodyjne. Prawdę mówiąc, sami nie wiedzieliśmy, co z tego wyjdzie. Potrzebowaliśmy kogoś, kto będzie w stanie zmusić nas do wejścia na wyższy poziom. Poprzedni album, 'Diamond', wyprodukowaliśmy własnymi siłami, dlatego tym razem chcieliśmy pracować z kimś, kto zaoferuje nam inny punkt widzenia".

Przypominamy, że 17 maja 2015 Stick To Your Guns zagra w warszawskiej "Hydrozagadce" swój jedyny polski koncert. Na scenie tego dnia zaprezentują się także Deez Nuts, Being As An Ocean i Trash Talk.

17.05 - Warszawa, "Hydrozagadka"
Bilety: 59 zł (do 28 lutego), 65 zł (od 1 marca) i 75 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »