zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Znamy skład "Rock & Rose Fest 2015"

31.03.2015 09:45  autor: Verghityax, źródło: profil Rock & Rose Fest na Facebooku

Organizatorzy "Rock & Rose Fest" w Kutnie podali pełny skład tegorocznej edycji imprezy. Na festiwalu, który odbędzie się 6 czerwca 2015 roku, zaprezentują się Hate, Alastor, Betrayer, Chainsaw, Vedonist, Okash, Astral Queen, P.A.G.E. i Concatenation.

Hate promować będzie swój ostatni album, pt. "Crvsade:Zero". Materiał na płytę zarejestrowany został w białostockim "Hertz Studio" pod okiem braci Wiesławskich. Jest to pierwsze dokonanie zespołu z Pawłem Jaroszewiczem w roli perkusisty. Poprzedni bębniarz, Stanisław "Hexen" Malanowicz, rozstał się z kapelą w marcu 2014 roku z powodu różnic na tle artystycznym. Premiera "Crvsade:Zero" odbyła się 30 stycznia 2015 roku.

Alastor zaprezentuje się w odświeżonym składzie. W lutym 2014 roku szeregi zespołu opuścili gitarzysta Artur Banach i basista Tomasz Dobrzeniecki. W październiku poznaliśmy personalia nowych muzyków formacji: zostali nimi gitarzysta Piotr Szoszkiewicz i basista Mariusz "Metys" Matusiak z grupy Ahaja. Thrashmetalowcy promują obecnie swoje ostatnie wydawnictwo, zatytułowane "Out of Anger". Jest to szósty longplay studyjny w dorobku formacji, a także pierwsza płyta zarejestrowana z wokalistą Mishem Jarskim. Album ujrzał światło dzienne 12 listopada 2012 roku pod egidą Metal Mind Productions.

Reaktywowany Betrayer promuje swój powrotny album, pt. "Infernum In Terra". Materiał nagrany został w "Antubis Studio" w Kwidzynie w okresie od jesieni 2013 roku do lata roku 2014. Masteringu dokonali bracia Wiesławscy w "Hertz Studio". Album trafił do sprzedaży 18 marca 2015 roku za sprawą Mystic Production i Witching Hour.

6.06 - Kutno
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

Komentarze
Dodaj komentarz »