zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 24 lutego 2020

Max Cavalera o "Archangel" Soulfly

30.04.2015 09:42  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

W jednym z udzielonych ostatnio wywiadów Max Cavalera podał tytuł nadchodzącego albumu studyjnego Soulfly. Longplay będzie nosił tytuł "Archangel" i ukaże się w sierpniu 2015 roku za sprawą Nuclear Blast.

Soulfly, Jaworzno 2.06.2012, fot. Lazarroni
Soulfly, Jaworzno 2.06.2012, fot. Lazarroni

Max Cavalera komentuje: "Album będzie się nazywał 'Archangel' i ukaże się w sierpniu pod egidą Nuclear Blast. Materiał jest już prawie gotowy. Mamy nagraną całą muzykę, muszę jedynie dograć wokale, potem miksy, okładka i gotowe. Zapowiada się świetnie. Jestem naprawdę podekscytowany.

To będzie ciekawy album, bardzo epicki i mistyczny. Taki, który nagrywa się raz w życiu. Brzmi bardziej eksperymentalnie, niż nasze poprzednie dokonania, ale nadal jest ciężki i szybki jak diabli. Bębny nagrał mój syn Zyon. Świetnie się sprawdził. Przypomina mi młodego Dave'a Lombardo".

W roli producenta wystąpił Matt Hyde, który wcześniej współpracował między innymi z Monster Magnet, Slayer i Children of Bodom.

"Archangel" będzie drugim dokonaniem grupy z Zyonem Cavalerą na perkusji. Syn Maksa dołączył do kapeli w 2012 roku, zastępując Davida Kinkade'a.

Tagi: Soulfly
Komentarze
Dodaj komentarz »