zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 1 października 2020

Dopelord i Major Kong wypuszczą split

30.06.2015 08:55  autor: Verghityax, źródło: Green Plague Records

Zespoły Dopelord i Major Kong wypuszczą razem split, zatytułowany "Distant Lights / Magnetar". Spodziewana premiera wydawnictwa to przełom sierpnia i września 2015 roku.

Zobacz zwiastun splitu "Distant Lights / Magnetar".

Dopelord, Warszawa 18.07.2014, fot. Verghityax
Dopelord, Warszawa 18.07.2014, fot. Verghityax

Na zawartość splitu złożą się dwa utwory: "Distant Lights" Dopelord i "Magnetar" Major Kong. Album ukaże się na 12-calowym winylu pod banderą Green Plague Records.

Dopelord promuje obecnie materiał ze swojego drugiego longplay'a, pt. "Black Arts, Riff Worship & Weed Cult". Album zarejestrowany został w "Quality Studio" w lutym 2014 roku. Za produkcję odpowiedzialni są Jan "Dziablas" Galbas i Michał Anuszewski. Michał Anuszewski współpracował już z Dopelord przy miksach albumu "Magick Rites". Wydawnictwo trafiło do sprzedaży na trzech różnych nośnikach: płycie CD, płycie winylowej i kasecie magnetofonowej.

Ostatnim wydawnictwem Major Kong jest "Doom Machine", drugi studyjny longplay kapeli. Na płycie znalazło się pięć autorskich kompozycji. Album trafił do sprzedaży 20 stycznia 2014 roku. W lutym 2015 roku muzycy Major Kong weszli do studia, aby zarejestrować materiał na EP-kę "Galactic Cannibalism". Data premiery nie jest jeszcze znana.

Komentarze
Dodaj komentarz »