zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 24 września 2021

Fu Manchu odwołuje europejską trasę

26.09.2015 09:03  autor: Verghityax, źródło: profil Fu Manchu na Facebooku

Stonerowa formacja Fu Manchu poinformowała o odwołaniu całej europejskiej trasy koncertowej, w tym występu, który miał się odbyć 8 października 2015 roku w Poznaniu. Powodem są problemy zdrowotne w rodzinie jednego z muzyków.

W oświadczeniu zespołu czytamy: "Traktujemy zespół jak jedną wielką rodzinę, a nasze rodziny stanowią istotną część tego obrazu. Jeden z członków tej rodziny jest ciężko chory i potrzebuje naszej miłości i wsparcia. Dlatego też musimy przełożyć naszą europejską trasę koncertową. Przepraszamy wszystkich tych, którzy kupili już bilety. Kiedy wchodzimy na scenę, pragniemy dać z siebie wszystko - jeżeli ktoś z waszych najbliższych znajdował się w podobnej sytuacji, to wiecie, jak ciężko odciąć się fizycznie i emocjonalnie. Prosimy was o cierpliwość i wyrozumiałość.

W ciągu naszej trwającej dwadzieścia pięć lat kariery nigdy wcześniej nie byliśmy zmuszeni przekładać koncertów. Obiecujemy, że wrócimy w pełni sił, gotowi dać wam moc i energię, jaką jest Fu Manchu".

Muzycy Fu Manchu mieli promować na trasie swój ostatni album studyjny, zatytułowany "Gigantoid". Wydawnictwo ukazało się 29 kwietnia 2014 roku.

Tagi: Fu Manchu
Komentarze
Dodaj komentarz »