zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 21 października 2020

Lostbone bez wokalisty

14.10.2015 20:21  autor: Verghityax, źródło: profil Lostbone na Facebooku

Warszawska załoga Lostbone poinformowała o rozstaniu z wokalistą Bartonem po niemal ośmiu latach współpracy. Kapela rozpoczęła poszukiwania nowego frontmana.

Lostbone, Sosnowiec 22.11.2013, fot. Verghityax
Lostbone, Sosnowiec 22.11.2013, fot. Verghityax

Zespół komentuje: "Po prawie ośmiu latach wspólna muzyczna droga Bartona i Lostbone dobiegła końca. Życie jest sztuką wyborów, często bardzo trudnych. Dlatego, mimo że decyzja Bartona o odejściu z zespołu bardzo nas zasmuciła, rozumiemy ją, szanujemy i z całych sił trzymamy za niego kciuki. Pozostajemy zajebistymi przyjaciółmi. Barton - dziękujemy Ci za wszystkie wspólnie nagrane płyty, niezliczoną ilość koncertów, imprez i spędzonego razem czasu. Twojego wkładu w rozwój Lostbone nie da się przecenić i niezależnie od kolei losu zawsze będziesz jego częścią".

Barton dodaje: "Czasami tak bywa, że trzeba podejmować trudne decyzje. Ja przed taką właśnie istotną życiową decyzją musiałem stanąć. Postanowiłem odejść z zespołu Lostbone. Nie chcę tutaj argumentować i wymieniać powodów powyższej. To były bardzo zajebiste chwile z chłopakami: koncerty, płyty, melanże i życie w rock and rollu. Bardzo im dziękuję za te niezapomniane chwile oraz za wielkie wsparcie w trudnych chwilach. Będzie mi tego bardzo brakowało. Pragnę również nadmienić, że jestem z chłopakami do końca roku, więc będzie jeszcze okazja zobaczenia nas w akcji w starym składzie".

Barton dołączył do Lostbone w 2008 roku, zastępując wówczas Piotrka Surmacza. W składzie z Bartonem na wokalu Lostbone wydało trzy longplay'e studyjne: "Severance", "Ominous" i "Not Your Kind".

Tagi: Lostbone
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Lostbone bez wokalisty
Boomhauer
Boomhauer (wyślij pw), 2015-10-15 15:38:33 | odpowiedz | zgłoś
Szkoda. Na koncertach wydawał się spoko kolesiem, no i całkiem dobry wokalista.

Zobacz także

Najchętniej czytane wieści

Dodaj wieść

Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Czy robisz kopie bezpieczeństwa swoich danych?