zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 29 września 2020

Blaze pokazał okładkę "Infinite Entanglement"

31.12.2015 12:43  autor: Verghityax, źródło: blabbermouth.net

Blaze Bayley pokazał okładkę "Infinite Entanglement", ósmego longplay'a studyjnego w swojej solowej karierze. Premiera płyty planowana jest na 1 marca 2016 roku.

Blaze komentuje: "To będzie koncept album. Mój pierwszy solowy longplay, 'Silicon Messiah', był silnie inspirowany science fiction, gdyż większość moich ulubionych książek to powieści z tego gatunku i dotyczące sztucznej inteligencji. Również następna płyta, 'Tenth Dimension', była od początku do końca koncept albumem. Moje najnowsze dokonanie podąża tą samą drogą. Będzie opowiadać historię kogoś, kto nie wie, czy jest człowiekiem. Niedawno zacząłem pisać powieść i opisane w niej wydarzenia stanowią kanwę nowego albumu".

Ostatni album w dotychczasowej dyskografii Blaze'a, "Soundtracks of My Life", to dwupłytowa składanka podsumowująca dotychczasową działalność wokalisty. Zawiera ona trzydzieści piosenek, w tym dwie napisane na potrzeby wydawnictwa. Starsze dokonania Blaze'a zostały zremasterowane przez Ricka Plestera. "Soundtracks Of My Life" ukazał się 31 października 2013 roku.

Przypominamy, że w kwietniu i maju 2016 roku Blaze Bayley przyjedzie do Polski na cztery koncerty, które odbędą się we Wrocławiu, Tychach, Stalowej Woli i Olsztynie.

28.04.2016 - Tychy, "Underground Pub"
29.04.2016 - Stalowa Wola, "Labirynt"
30.04.2016 - Olsztyn, "Andergrant"
17.05.2016 - Wrocław, "Liverpool"

Komentarze
Dodaj komentarz »