zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 24 maja 2019

Tuff Enuff bez wokalisty

1.02.2016 16:32  autor: Verghityax, źródło: profil Tuff Enuff na Facebooku

Rafał Taracha, wokalista chorzowskiego Tuff Enuff, poinformował o swoim rozstaniu z formacją. Muzyk pełnił swoją rolę w latach 90 oraz od reaktywacji, która miała miejsce w 2011 roku.

Tuff Enuff, Chorzów 11.06.2015, fot. Verghityax
Tuff Enuff, Chorzów 11.06.2015, fot. Verghityax

Rafał Taracha komentuje: "Jak już część z Was wie, Tuff Enuff szuka zastępstwa na moje miejsce. Zespół ma pewne zobowiązania i plany, których niestety nie mogę z nimi w tej chwili dzielić. Dzięki wszystkim za wspieranie Tuff Enuff! Szacunek, ludzie!".

Rafał Taracha nawiązał współpracę z Tuff Enuff w czasie, kiedy pełnił jeszcze obowiązki wokalisty w M.A.S.H. W 1995 roku wokalista poświęcił się wyłącznie Tuff Enuff, z którym zarejestrował debiutancki album "Cyborgs Don't Sleep". Grupa ruszyła w trasę z Acid Drinkers, który promował wówczas "The State of Mind Report".

W roku 1997 roku Rafał Taracha odszedł z Tuff Enuff ze względu na brak zgodności, co do dalszego kierunku muzycznego kapeli. Jego miejsce zajął Workie, który zaśpiewał na drugim longplay'u zespołu, pt. "Diablos Tequilos".

Do Tuff Enuff Rafał Taracha powrócił dopiero przy okazji drugiej reaktywacji, która miała miejsce w 2011 roku. Owocem wznowienia współpracy był album "Sugar, Death and 222 Imperial Bitches". Swoje partie wokalista zarejestrował w Norwegii, gdzie mieszka od roku 2005.

Tagi: Tuff Enuff
Komentarze
Dodaj komentarz »