zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 25 kwietnia 2019

Październikowe koncerty Tuff Enuff

8.10.2016 20:39  autor: Verghityax, źródło: profil Tuff Enuff na Facebooku

Formacja Tuff Enuff ogłosiła daty planowanych na październik 2016 roku koncertów, które zagra w towarzystwie wrocławskiego Sicphorm. Zespoły odwiedzą Kraków, Chorzów, Pszów i Wrocław.

Muzycy Tuff Enuff poinformowali w marcu 2016 roku, że nowym wokalistą zespołu został Piotr "Petro" Orzechowski, związany na co dzień z gdańską grupą Loko. Poprzedni frontman, Rafał Taracha, rozstał się z kapelą na początku 2016 roku.

Dyskografię Tuff Enuff zamyka "Sugar, Death and 222 Imperial Bitches". Na albumie znalazło się jedenaście autorskich kompozycji. Płytę nagrano w czterech różnych studiach: w norweskim "Grorud Norge", polskim "NEST", brytyjskim "Bruce Avenue" i irlandzkim "Park Road Studios". Za miksy i mastering odpowiedzialny jest Jacek Miłaszewski, który współpracował z Acid Drinkers i Hunter. Album ukazał się 10 października 2014 roku.

W skład Sicphorm wchodzą muzycy, którzy na co dzień udzielają się w Slow Motion Bullet, John Revolta, o.d.r.a., Insult i Discordia. Kapela promuje swój debiutancki album, pt. "Wake Up". Sesja nagraniowa odbyła się w "Latency Studio". Za miksy i mastering odpowiada Paweł Ewertowski. Materiał został wydany w czerwcu 2015 roku.

13.10 - Kraków, "Zaścianek" (+ Paradygmat)
Bilety: 15 zł (przedsprzedaż) i 20 zł (w dniu koncertu)

14.10 - Chorzów, "Leśniczówka" (+ Holyguns)
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu koncertu)

15.10 - Pszów, "MDK" (+ Holyguns)
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu koncertu)

16.10 - Wrocław, "Przybij Piątaka"

Komentarze
Dodaj komentarz »