zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 9 marca 2021

Rozłam w Lost Soul

12.05.2016 11:46  autor: Verghityax, źródło: profil Lost Soul na Facebooku

Jacek Grecki poinformował o rozstaniu z resztą składu Lost Soul. Grupę opuścili gitarzysta Marek Gołaś, basista Damian Czajkowski i perkusista Jonathan Garofoli.

Jacek Grecki komentuje: "Drodzy fani i przyjaciele, ta wieść może być dla wielu z Was zaskoczeniem, ale zmuszony jestem poinformować, że nasz gitarzysta Marek Gołaś postanowił opuścić zespół z powodów osobistych. Ponadto, z uwagi na problemy natury logistycznej, zdrowotnej i osobistej postanowiłem rozstać się z Damianem Czajkowskim i Jonathanem Garofolim. Chłopakom dziękuję za wspólnie spędzony czas i życzę im wszystkiego najlepszego.

Ze względu na obecną sytuację wszystkie zaplanowane koncerty w Polsce i Niemczech zostają odwołane. Pragnę w tym miejscu podziękować fanom, których niesamowite wsparcie dawało mi motywację do działania przez te wszystkie lata. Więcej informacji na temat przyszłych planów zespołu pojawi się wkrótce".

Damian "Czajnik" Czajkowski piastował stanowisko basisty Lost Soul od 2004 roku. Razem z zespołem zarejestrował dwa longplay'e studyjne: "Immerse in Infinity" i "Atlantis: The New Beginning".

Marek Gołaś i Jonathan Garofoli dołączyli do kapeli w 2012 roku. Obaj wzięli udział w sesji nagraniowej do "Atlantis: The New Beginning".

Tagi: Lost Soul
Komentarze
Dodaj komentarz »
re: Rozłam w Lost Soul
bandrew78
bandrew78 (wyślij pw), 2016-05-13 06:29:20 | odpowiedz | zgłoś
Znowu?
re: Rozłam w Lost Soul
RottenToTheCore (wyślij pw), 2016-05-13 02:05:30 | odpowiedz | zgłoś
Raczej dziwna sprawa z tym Greckim ;)
re: Rozłam w Lost Soul
Przemo667
Przemo667 (wyślij pw), 2016-05-12 16:35:58 | odpowiedz | zgłoś
Dziwna sprawa z tym Lost Soul, przy poprzedniej płycie mieli niezłą promocję a przy tej nikt chyba nie wiedział, że w ogóle wychodzi, promocja koncertów też słaba, kiepsko jak na zespół z takim dorobkiem i stażem.